„B“ muži


„B“ tým pokračuje ve svém působení v Okresní soutěži, kde mu v předešlém ročníku 2017/2018 unikl postup pouze o fous. Rezervní tým skončil na výborném třetím místě, jen o kousek za postupující druhou příčkou. V aktuálním ročníku 2018/2019 se tak pokusí zaútočit na postup znovu.


 ROZPIS TRÉNINKŮ

DenČasMísto
Úterý19:00 - 20:00UMT / tráva Městský stadion ČL
Čtvrtek18:30 - 20:00UMT / tráva Městský stadion ČL
Rozpis tréninků platný od 13.01.2020 do 19.06.2020

Rozpis tréninků všech kategorií


ROZPIS ZÁPASŮ

DatumČasDomácíHostéDenHřištěVýsledek
18.08.201917:00Loko Č.Lípa BDoksy CNeLoko Č.Lípa1:0 (0:0)
24.08.201914:00PertolticeLoko Č.Lípa BSoPertoltice7:0, (5:0)
01.09.201917:00Loko Č.Lípa BOknaNeLoko Č.Lípa6:1 (4:1)
07.09.201914:00BrništěLoko Č.Lípa BSoV.Grunov6:1 (1:0)
15.09.201917:00V.BukovinaLoko Č.Lípa BNeŽandov1:6 (0:3)
22.09.201916:30Loko Č.Lípa BKunraticeNeLoko Č.Lípa9:0 (3:0)
29.09.201916:00TuhaňLoko Č.Lípa BNeTuhaň2:7 (0:2)
06.10.201915:30Loko Č.Lípa BV.ValtinovNeLoko Č.Lípa3:4p (2:1)
13.10.201915:30Mimoň BLoko Č.Lípa BNeMimoň6:1 (3:1)
20.10.201915:00Loko Č.Lípa BK.ŠenovNeLoko Č.Lípa3:2p (0:1)
27.10.201914:30Cvikov BLoko Č.Lípa BNeCvikov5:3 (3:2)
03.11.201914:00Loko Č.Lípa BSt.ŠachovNeLoko Č.Lípa3:1 (2:1)
17.11.201913:30Loko Č.Lípa BN.OldřichovNeLoko Č.Lípa
23.11.201913:30ZahrádkyLoko Č.Lípa BSoZahrádky
25.01.202012:20Loko Č.Lípa BSkalice BSoUMT N.Bor
25.01.202013:40K.ŠenovLoko Č.Lípa BSoUMT N.Bor
15.03.202014:30Loko Č.Lípa BZahrádkyNeLoko Č.Lípa
15.03.202015:00Lokomotiva Č. LípaZahrádkyNeUMT ČL
22.03.202015:00Doksy CLoko Č.Lípa BNeDoksy
29.03.202013:00Loko Č.Lípa BPertolticeNeUMT ČL
05.04.202016:00OknaLoko Č.Lípa BNeOkna
12.04.202016:00Loko Č.Lípa BBrništěNeUMT ČL
19.04.202016:30Loko Č.Lípa BV.BukovinaNeUMT ČL
25.04.202013:30KunraticeLoko Č.Lípa BSoKunratice
03.05.202017:00LČLTuhaňNeTráva Městský stadion
10.05.202015:00V.ValtinovLoko Č.Lípa BNeV.Valtinov
17.05.202017:00Loko Č.Lípa BMimoň BNeTráva Městský stadion
24.05.202017:00K.ŠenovLoko Č.Lípa BNeK.Šenov
31.05.202017:00Loko Č.Lípa BCvikov BNeTráva Městský stadion
07.06.202015:00St.ŠachovLoko Č.Lípa BNeSt.Šachov
14.06.202017:00Loko Č.Lípa BNovinyNeTráva Městský stadion
20.06.202014:00N.OldřichovLoko Č.Lípa BSoN.Oldřichov

Rozpis zápasů všech kategorií


VEDENÍ TÝMU