U9, U8 – mladší přípravka

V aktuální sezoně 2018/2019 hrají hráči ročníku 2010 a 2011 v Okresní soutěži mladších přípravek. Tým trénuje pod vedením trenérů Jana Kubišty, Dmitrije Nefedova, Františka Nepraše a Davida Chadimy.



ROZPIS TRÉNINKŮ U9 (roč. 2010)

DenČasMísto
Pondělí17:00 - 18:30Loko ČL - hlavní plocha
Středa17:00 - 18:30Loko ČL - hlavní plocha
Čtvrtek17:00 - 18:30Loko ČL - hlavní plocha
Rozpis tréninků platný od 13.05.2019 do 21.06.2019

ROZPIS TRÉNINKŮ U8 (roč. 2011)

DenČasMísto
Pondělí17:00 - 18:30Loko ČL - tréninkové hřiště
Čtvrtek17:00 - 18:30Loko ČL - tréninkové hřiště
Rozpis tréninků platný od 01.04.2019 do 21.06.2019

Kategorie U9

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
30.03.201915:00LČLLitoměřice, RoudniceSoUMT, Městský stadion ČL12:20
06.04.201910:00LČL A/BArsenal ČL A/BSoLoko ČL, tráva09:20
13.04.201910:00Skalice, CvikovLČL A, Arsenal BSotráva Skalice9:00
20.04.201910:00Lokomotiva ČL A/BBukovany, H. LibchavaSoLoko ČL, tráva09:15
27.04.201910:00Lokomotiva ČL A/BDoksy, CvikovSoLoko ČL, tráva09:20
04.05.201910:00H. Libchava, CvikovLokomotiva ČL A/BSoH. Libchava09:00
11.05.201910:00Bukovany A/BLokomotiva ČL A/BSoBukovany09:00
18.05.201914:00LČL A, StružniceDoksy, Arsenal ČL ASoLoko ČL, tráva13:20
25.05.201910:00Doksy, SkaliceLČL A, LČL BSotráva Doksy09:00
01.06.201910:00LČL A/BBukovany A, BSoLoko ČL, tráva09:20
08.06.201910:00Bukovany CvikovLČL A, Arsenal ČL ASoBukovany08:50
23.06.201909:00LČL U9, U8turnajNetráva LČL

Kategorie U8

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
06.04.201910:00LČL A/BArsenal ČL A/BSoLoko ČL, tráva09:20
13.04.201910:00H. Libchava, N. BorDoksy, LČLSoH. Libchava09:00
20.04.201910:00Lokomotiva ČL A/BBukovany, H. LibchavaSoLoko ČL, tráva09:15
27.04.201910:00Lokomotiva ČL A/BDoksy, CvikovSoLoko ČL, tráva09:20
04.05.201910:00H. Libchava, CvikovLokomotiva ČL A/BSoH. Libchava09:00
11.05.201910:00Bukovany A/BLokomotiva ČL A/BSoBukovany09:00
18.05.201910:00N. Bor, H. LibchavaLČL B, Arsenal ČL BSotráva N. Bor09:00
25.05.201910:00Doksy, SkaliceLČL A, LČL BSotráva Doksy09:00
01.06.201910:00LČL A/BBukovany A, BSoLoko ČL, tráva09:20
08.06.201910:00Stružnice, SkaliceLČL B, Arsenal ČL BSohřiště Jezvé09:00
23.06.201909:00LČL U9, U8turnajNetráva LČL

Rozpis zápasů všech kategorií


VEDENÍ TÝMU