U9, U8 – mladší přípravka

V aktuální sezoně 2019/2020 hrají hráči ročníku 2011 a 2012 v Okresní soutěži mladších přípravek. Tým trénuje pod vedením trenérů Františka Nepraše, Davida Chadimy a Lukáše Babky. Začátek tréninků je naplánován po letním příměstském kempu na 26.8.2019 od 17.00 hod.

Mladší přípravka, podzim 2019

ROZPIS TRÉNINKŮ U9 (roč. 2011)

Vybraná kategorie nemá žádné nadcházející tréninky.

ROZPIS TRÉNINKŮ U8 (roč. 2012)

Vybraná kategorie nemá žádné nadcházející tréninky.

Kategorie U9

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
22.08.201909:00Slavia PrahaLČLČtHeřmanice08:00
24.08.201909:00LČL U9LČL U8Sotráva LČL08:30
31.08.201910:00Arsenal ČL U9, U8LČL U9, U8SoMěstský stadion ČL09:20
07.09.201910:00Skalice, CvikovLČL U9, U8Sotráva Skalice09:00
15.09.201910:00LČL U9, LČL U8H. Libchava, BukovanyNetráva LČL09:20
21.09.201914:00BukovanyLČL U9, Arsenal ČL U9SoBukovany13:00
28.09.201909:00turnajLČLSoBenátky nad Jizerou07:10
10.10.201917:00LČL U8LČL U9, JestřebíČttráva LČL - hlavní hřiště16:30
12.10.201910:00LČL U9, LČL U8Cvikov, H. LibchavaSotráva LČL09:20
19.10.201910:00SkaliceLČL U9, Č.Lípa U8SoSkalice09:00
27.10.201910:00Arsenal U9, SkaliceLČL U9, BukovanyNeUMT Městský stadion09:20
09.11.201909:00Part. kluby SKSLČL U9SoHorní Měcholupy08:15
08.12.201908:30LČL U9turnajNeNová hala Č.Lípa07:45
15.12.201910:15LČL U9LČL U8Nestará hala ČL10:00
18.01.202009:00LČL U9, U8Žandov, MimoňSoNová hala Č. Lípa08:30
09.02.202013:00LČL U9turnajNeNová hala Č. Lípa12:30
23.02.202013:00LČL U10, LČL U9turnajNeNová hala Č. Lípa12.20
01.03.202008:30LČL U9, LČL U8turnajNeHala Zákupy07:45

Kategorie U8

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
24.08.201909:00LČL U9LČL U8Sotráva LČL08:30
31.08.201910:00Arsenal ČL U9, U8LČL U9, U8SoMěstský stadion ČL09:20
07.09.201910:00Skalice, CvikovLČL U9, U8Sotráva Skalice09:00
15.09.201910:00LČL U9, LČL U8H. Libchava, BukovanyNetráva LČL09:20
21.09.201910:00Jestřebí LČL U8, Arsenal ČL U8SoJestřebí09:30
29.09.201913:00Arsenal ČL U8LČL U8, H. LibchavaNeMěstský stadion ČL12:45
10.10.201917:00LČL U8LČL U9, JestřebíČttráva LČL - hlavní hřiště16:30
12.10.201910:00LČL U9, LČL U8Cvikov, H. LibchavaSotráva LČL09:20
19.10.201910:00H.LibchavaLČL U8, Č.Lípa U9SoH.Libchava09:00
27.10.201910:00CvikovLČL U8, JestřebíNeCvikov09:30
17.11.201909:00Part. kluby SKSLČL U8NeHorní Měcholupy, Praha08:15
24.11.201913:00LČL U8turnajNeNová hala Č.Lípa12:30
15.12.201910:15LČL U9LČL U8Nestará hala ČL10:00
18.01.202009:00LČL U9, U8Žandov, MimoňSoNová hala Č. Lípa08:30
01.03.202008:30LČL U9, LČL U8turnajNeHala Zákupy07:45

Rozpis zápasů všech kategorií


VEDENÍ TÝMU