SOUHRN: Áčko zvládlo důležitý šlágr kola, slaví i starší žáci

SOUHRN: Áčko zvládlo důležitý šlágr kola, slaví i starší žáci

Vítězná jízda Lokomotivy pokračuje i po šlágru 20. kola proti Žibřidicím. Českolipský celek zvládl i další jarní duel, když v důležitém souboji o druhé místo zvítězil jasně 4:0. Jarní neporazitelnost tentokrát neuhájila rezerva, ale z triumfu se radovali starší žáci. Gratulujeme!
——————————————————————————————————————
20. kolo
———————————————————————————————————————————————–
TJ Lokomotiva Česká Lípa – SK Žibřidice 4:0 (1:0)

———————————————————————————————————————————————–
Branky: 3. a 87. Zlatníček, 66. M. Horáček, 77. Lupšák.
Rozhodčí: Bukvička – Rympler, Machač.
ŽK: Příhoda, Karas, Martínek, Tomášek.
Diváci: 60.
———————————————————————————————————————————————–
LOKO ČL: Kliment (C) – Stopa (46. Martínek), Lupoměský, Karas (79. Cagáň), M. Horáček, Česenek, Petr Lebduška, Příhoda, Lupšák, Zlatníček, Pospíšil (71. Tomášek).


20. kolo
———————————————————————————————————————————————–
TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Mimoň „B“ 2:5 (1:1)

———————————————————————————————————————————————–
Branky: 14. Koštial, 53. Daňo – 25., 57. a 65. Matušek, 77. Hřeben, 89. David.
Rozhodčí: Volf – Sláma, Hippmann.
ŽK: Blahout – Krejčík, Foubík.
Diváci: 10.
———————————————————————————————————————————————–
LOKO ČL: Podešva – Pavel Lebduška, Blahout, Tomášek (46. Daňo), Koštial, Petr Lebduška, Fara, Berdar (78. Novotný), M. Horáček, Kliment, Cagáň.


Bukovany U16 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U16 2:4 (1:3)
———————————————————————————————————————————————–
Branky: 22. a 55. Bartoš – 13. a 15. J. Zeman, 27. a 37. Roušar.
Rozhodčí: Šiška.
Diváci: 20.
———————————————————————————————————————————————–
LOKO ČL: Polák – Kubeš, Valenta (C), L. Zeman, Roušar, J. Zeman, Staroba, Svatoš, Štekr, Štoček.


TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 – Žandov U15 1:10 (1:4)
———————————————————————————————————————————————–
Branka LOKO: 18. Novák.
Rozhodčí: Kapoun.
Diváci: 15.
———————————————————————————————————————————————–
LOKO ČL: Mil. Jelínek – Kovář, Novák, Piták, Staroba (C), Tesař, Danyi, Pola, Buldra, Mir. Jelínek, Zikmund.


Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože v těchto kategoriích záleží na radosti ze hry, fotbalové radosti, a ne na výsledcích.
———————————————————————————————————————————————–

———————————————————————————————————————————————