path108-1-9

Souhrn víkendu: Rezerva válí, vyhráli i mladší žáci

Nejlepší mužstvo Lokomotivy na startu nové sezony? Jednoznačně rezerva! Ta o víkendu opět zvítězila a v tabulce okresní soutěže je druhá. Domácí remízu vybojovalo áčko, z prvního vítězství v sezoně se pro změnu radují mladší žáci.
———————————————————————————————————————————————– Áčko
16. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa – SK Spartak Žandov 2:2 (1:2)
———————————————————————————————————————————————–
Utkání se Žandovem začali svěřenci Tomáše Kačína výborně. Už v prvních vteřinách mohli jít do vedení, což se jim podařilo až po sedmi minutách. Hosté ale dokázali zápas otočit a českolipský celek ve druhé půli už dokázal pouze vyrovnat na konečných 2:2.
Branky: 7. Plachý, 84. Pospíšil – 18. a 42. Šlechta.
Rozhodčí: Bahník – Vrtal, Marek.
ŽK: Šlechta (Žandov).
Diváci: 74.
LOKO ČL: Podešva – Kliment, Karas, Zlatníček, M. Horáček, Sedláček, Lupoměský, Česenek, Plachý (46. Pavel Lebduška), Pospíšil, Kosťun (81. V. Volejník).
Tomáš Kačín (trenér Lokomotivy): „Remíza je pro nás ztráta, protože jsme si dokázali vytvořit více gólových příležitostí. Bohužel jsme v první půli proměnili jen jednu a navíc jsme obdrželi vyrovnávací branku z velké dálky po krásné, ale celkem šťastné střele. Soupeř dokonce výsledek těsně před přestávkou otočil. Druhý poločas jsme zvýšili tempo hry, míč „chodil“ rychleji od nohy, byla větší nabídka, ale soupeř odhodlaně a ve velkém počtu bránil. Šli jsme za vyrovnáním, pořád jsme si však museli dávat pozor na rychlé protiútoky, abychom nedostali rozhodující branku. Vyrovnat se podařilo, naneštěstí pro nás, těsně před koncem, takže na další obrat v zápase už moc času ani možností nebylo. Musíme být příště více koncentrovaní v koncovce a proměnit větší část svých šancí, jen tak můžeme být úspěšní.“

17. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Velký Valtinov 2:1 (1:1)
Páté utkání a rezerva je druhá! Českolipský tým v úvodu sezony válí a potvrdil to proti Velkému Valtinovu, s nímž sice ztratil vedení 1:0, ale ve druhé půli přidal druhý gól Václav Sedláček a vystřelil vítězství 2:1.
Branky: 4. a 53. Sedláček – 14. Ryšavý.
Rozhodčí: J. Švec – M. Švec, Sirota.
ŽK: Pavel Lebduška – Čadek.
Diváci: 30.
LOKO ČL: V. Horáček – Koštial, Pavel Lebduška, Šindelář (56. Denk), Tomášek, Plachý (46. Husák), Blahout, Sedláček (77. Jerie), Kliment, V. Volejník (85. Novotný), Bukáček (82. L. Volejník).

16. 09. 2017 Horní Libchava U15 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 4:2 (1:1)
Starší žáci tentokrát zavítali na půdu Horní Libchavy, kde po brankách Jana Svatoše vedli 1:0 a 2:1, přesto si nakonec odvezli porážku 2:4.
Branka LOKO: Svatoš 2.
Rozhodčí: Táborský.
Diváci: 20.
LOKO ČL: Hippmann – Polák, Valenta, J. Zeman, Hošic, Svatoš, Piskor, L. Zeman, Kubeš, Saidl, Spilka (Roušar, Flíček, Staroba, Kovář).

17. 09. 2017 Jablonné  U13 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 1:2 (0:2)
Konečně vítězství! Svěřenci Tomáše Piskora se dočkali ve třetím soutěžním utkání, když po gólech Lukáše Zemana a Tomáše Piskora mladšího zvítězili na půdě Jablonného těsně 2:1.
Rozhodčí: L. Zeman, Piskor.
Diváci: 20.
LOKO ČL: Valenta – L. Zeman, Rous – Flíček, Spilka, Piskor, Staroba – Roušar, Kovář, Hruška.

10. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa U11 – Mnichovo Hradiště „A“ U11 prohra
Branky LOKO: Charvát.
LOKO ČL: Salač – Bohatý, Zikmund, Danis, Charvát, Jenčík, Duda.
Jaroslav Albrecht (trenér Lokomotivy): „Od úvodu zápasu hosté naznačili, jakým způsobem se bude zápas vyvíjet a dokráčeli k zaslouženému vítězství.“

10. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa U11 – Mnichovo Hradiště „B“ U11 výhra
Branky LOKO: Bohatý 5, Duda.
LOKO ČL: Danis – Bohatý, Zikmund, Salač, Charvát, Jenčík, Duda.
Jaroslav Albrecht (trenér Lokomotivy): „Zápas se stal jednoznačnou záležitostí. Kluci si vytvořili hodně šancí, ale do střelecké statistiky se zapsali pouze dva.“