U11, U10 – starší přípravka


V aktuální sezoně 2019/20 nastupují hráči ročníku 2008 a 2009 pod vedením trenérů Dmitry Nefedova, Karla Švába a Jaroslava Syrového v Krajském přeboru starších přípravek.


ROZPIS TRÉNINKŮ U11 (roč. 2009)

Vybraná kategorie nemá žádné nadcházející tréninky.

ROZPIS TRÉNINKŮ U10 (roč. 2010)

Vybraná kategorie nemá žádné nadcházející tréninky.

 ROZPIS ZÁPASŮ U11/U10

U10

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
22.08.201909:00Slavia PrahaLČLČtHeřmanice08:00
11.09.201917:00Loko Č. Lípa A/BMn. Hradiště A/BSttráva LČL16:15
14.09.201909:00K. Studánka dívky A/B Loko Č. Lípa A/BSoZákupy08:20
22.09.201913:00Loko Č. Lípa A/BČ. Lípa A/BNetráva LČL12:15
01.10.201916:30N. Bor A/BLoko Č. Lípa A/BÚtTráva N. Bor16:00
06.10.201913:00Loko Č. Lípa A/BSemily/LomniceNetráva LČL12:15
13.10.201910:00Loko Č. Lípa A/BTurnov A/BNetráva LČL09:15
20.10.201910:00VTJ RAPID A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Svojsíkova08:15
27.10.201910:00Jablonec A/BLoko Č. Lípa A/BNeUMT Mozartova08:15
03.11.201910:00Loko Č. Lípa A/BŽ. Brod A/BNetráva LČL09:15
10.11.201909:30Part. kluby SKSLČL U10NeHorní Měcholupy08:45
24.11.201908:30LČL U10turnajNeNová hala Č. Lípa07:45
15.12.201912:45LČL U11LČL U10Nestará hala ČL12:30
12.01.202008:00Turnaj JičínLČL U10NeHala Jičín06:30 / 07:40
18.01.202011:00LČL U12, U11, U10Žandov A, BSoNová hala Č. Lípa10:30
09.02.202008:30LČL U11, 10 - dva týmyturnajNeNová hala Č. Lípa07:45
15.02.202013:00FK JablonecLČL U10Sohala Jablonec nN12:15
23.02.202013:00LČL U10, LČL U9turnajNeNová hala Č. Lípa12.20
29.02.202008:30LČL U11turnajSoHala Zákupy07:45
29.03.202010:00Ž. Brod A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Ž. Brod08:00
05.04.202010:00Loko Č. Lípa A/BJablonec A/BNetráva LČL09:15
12.04.202010:00Mn. Hradiště A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Mn. Hradiště08:30
19.04.202010:00Loko Č. Lípa A/BSlovan A/BNetráva LČL09:15
26.04.202010:00Varnsdorf A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Varnsdorf08:45
03.05.202010:00Loko Č. Lípa A/BK. Studánka dívky A/B Netráva LČL09:15
10.05.202010:00Č. Lípa A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Arsenal09:15
17.05.202010:00Loko Č. Lípa A/BN. Bor A/BNetráva LČL09:15
24.05.202010:00Semily/LomniceLoko Č. Lípa A/BNeTráva č.1 Semily08:15
31.05.202010:00Turnov A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Turnov08:30
07.06.202010:00Loko Č. Lípa A/BVTJ RAPID A/BNetráva LČL09:15

U11

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
01.09.201910:00LČL A/BSlovan LiberecNetráva LČL09:15
08.09.201913:00Loko Č. Lípa A/BVarnsdorf A/BNetráva LČL12:15
11.09.201917:00Loko Č. Lípa A/BMn. Hradiště A/BSttráva LČL16:15
14.09.201909:00K. Studánka dívky A/B Loko Č. Lípa A/BSoZákupy08:20
22.09.201913:00Loko Č. Lípa A/BČ. Lípa A/BNetráva LČL12:15
01.10.201916:30N. Bor A/BLoko Č. Lípa A/BÚtTráva N. Bor16:00
06.10.201913:00Loko Č. Lípa A/BSemily/LomniceNetráva LČL12:15
13.10.201910:00Loko Č. Lípa A/BTurnov A/BNetráva LČL09:15
20.10.201910:00VTJ RAPID A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Svojsíkova08:15
27.10.201910:00Jablonec A/BLoko Č. Lípa A/BNeUMT Mozartova08:15
03.11.201910:00Loko Č. Lípa A/BŽ. Brod A/BNetráva LČL09:15
16.11.201913:30Part. kluby SKSLČL U11SoHorní Měcholupy, Praha12:45
15.12.201912:45LČL U11LČL U10Nestará hala ČL12:30
05.01.202013:00turnaj ŘíčanyLČL U11Nehala, UMT12:15
18.01.202011:00LČL U12, U11, U10Žandov A, BSoNová hala Č. Lípa10:30
09.02.202008:30LČL U11, 10 - dva týmyturnajNeNová hala Č. Lípa07:45
29.02.202008:30LČL U11turnajSoHala Zákupy07:45
22.03.202014:00Turnaj MělníkLČL U11Nehala Mělník13:30
29.03.202010:00Ž. Brod A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Ž. Brod08:00
05.04.202010:00Loko Č. Lípa A/BJablonec A/BNetráva LČL09:15
12.04.202010:00Mn. Hradiště A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Mn. Hradiště08:30
19.04.202010:00Loko Č. Lípa A/BSlovan A/BNetráva LČL09:15
26.04.202010:00Varnsdorf A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Varnsdorf08:45
03.05.202010:00Loko Č. Lípa A/BK. Studánka dívky A/B Netráva LČL09:15
10.05.202010:00Č. Lípa A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Arsenal09:15
17.05.202010:00Loko Č. Lípa A/BN. Bor A/BNetráva LČL09:15
24.05.202010:00Semily/LomniceLoko Č. Lípa A/BNeTráva č.1 Semily08:15
31.05.202010:00Turnov A/BLoko Č. Lípa A/BNeTráva Turnov08:30
07.06.202010:00Loko Č. Lípa A/BVTJ RAPID A/BNetráva LČL09:15

U11/10

DatumČasDomácíHostéDenHřištěSraz
31.08.201910:00CvikovLoko Č.Lípa CSoCvikov08:50
07.09.201910:00Loko Č.Lípa CBukovanySotráva09:15
21.09.201910:00Loko Č.Lípa CMimoňSotráva09:15
25.09.201916:30DoksyLoko Č.Lípa CStDoksy15:45
29.09.201910:30MAHO JablonnéLoko Č.Lípa CNeUMT Jablonné09:30
13.10.201914:00Stráž p.R.Loko Č.Lípa CNeStráž p.R.13:00
17.10.201917:00Loko Č.Lípa CDubáČttráva LČL16:20
19.10.201910:00Loko Č.Lípa CH.Libchava/KameniceSotráva LČL09:15
26.10.201912:30Žandov U-11Loko Č.Lípa CSoŽandov11:20
02.11.201910:00Loko Č.Lípa CSkaliceSotráva09:15
23.11.201915:00LČL U11-10turnajSostará hala ČL14:30
04.04.202010:00Žandov U-10Loko Č.Lípa CSoŽandov09:00
11.04.202010:00Loko Č.Lípa CCvikovSotráva LČL09:15
18.04.202009:30BukovanyLoko Č.Lípa CSoBukovany09:00
25.04.202010:00Loko Č.Lípa CDoksySotráva LČL09:15
02.05.202010:00MimoňLoko Č.Lípa CSoMimoň09:00
09.05.202010:00Loko Č.Lípa CMAHO JablonnéSotráva LČL09:15
16.05.202010:00DubáLoko Č.Lípa CSoDubá09:00
23.05.202010:00Loko Č.Lípa CStráž p.R.Sotráva09:15
30.05.202014:00H.Libchava/KameniceLoko Č.Lípa CSoH.Libchava09:00
06.06.202010:00Loko Č.Lípa CŽandov U-11Sotráva09:15
13.06.202010:00SkaliceLoko Č.Lípa CSoSkalice09:00
20.06.202010:00Loko Č.Lípa CŽandov U-10Sotráva LČL09:15

VEDENÍ TÝMU