„A“ muži po šesti vítězných zápasech dvakrát za sebou padli.

7.6. 2015, LOKOMOTIVA Č. LÍPA – Hrádek nad Nisou B, 1:2 (0:2)

• Branky: Vlk David
  • Sestava: Podešva Jiří – Horáček Miroslav, Vlk David (Bukáček Miloslav), Šindelář Jiří, Mečíř Petr – Zlatníček Leoš (Horáček Václav), Lebduška Petr, Beneš Jiří, Kliment Jan, Tomášek Dušan – Chyna Radek Trenér: Radek Novák.

V posledním domácím zápase bohužel nepotvrdili hráči Lokomotivy roli favorita a podlehli hostujícímu Hrádku 1:2. Ten se ujal vedení po proměněném pokutovém kopu a do poločasu navýšili skóre na 0:2. Po přestávce byl jediným střelcem na domácí straně zkušený David Vlk, který snižoval přesnou hlavičkou na 1:2. To však bylo bohužel vše a tak si hráči z Hrádku odvezli všechny tři body.

30.5. 2015, Sokol Stráž n.N. – LOKOMOTIVA Č. LÍPA, 2:0 (1:0)

• Branky: –
  • Sestava: Podešva Jiří – Bukáček Miloslav, Vlk David, Šindelář Jiří, Mečíř Petr – Zlatníček Leoš, Lebduška Petr, Beneš Jiří (Spilka Michal), Horáček Miroslav – Tomášek Dušan – Kýček Ladislav (Kliment Daniel). Trenér: Radek Novák.

Po šesti zápasech v řadě skončila vítězná šňůra nováčka soutěže na horké půdě Stráže nad Nisou. Přímý souboj o třetí místo dopadl lépe pro domácí tým, který potvrdil roli favorita výhrou 2:0. V prvním poločase se domácí ujali vedení 1:0 a kontrolovali hru. Hosté hrozili rychlými brejky, avšak bez řádného zakončení. Ve velké šanci se ocitl ke konci poločasu, Lebduška, který pálil k tyči, avšak domácí golman výborným reflexivním zákrokem dokázal vytlačit míč nad břevno. Ve druhém poločase to byli opět domácí, kteří měli více ze hry. Za hosty zahrozil Horáček, který však střílel mimo tři tyče. Deset minut před koncem potvrdili domácí své vítězství gólem do prázdné brány na 2:0.