SG200585

A-tým opět zvítězil, přípravka zvládla městské derby

Už tradičně pro Vás máme souhrn víkendových zápasů všech týmů Lokomotivy. Ti nejmenší mají v nohách dokonce dvě utkání, protože první hráli už ve středu. Čtvrtou výhru v řadě slavil první tým a z bodového zisku se radovalo také béčko.
———————————————————————————————————————————————–Fotbalisté Lokomotivy zavítali k dalšímu utkání na hřiště Rozstání, kam si dovezli parádní formu. Gólově se však prosadili až po půl hodině hry. Nejprve otevřel skóre Ladislav Kýček a o tři minuty později na jeho trefu navázal Leoš Zlatníček. Českolipský celek šel do kabin s dvoubrankovým náskokem, ale stále neměl dost.
———————————————————————————————————————————————–
Ve druhé půli se totiž prosadili ještě Miroslav Horáček, Jakub France, Lukáš Nevrlý a podruhé skóroval Zlatníček. Domácí už pouze odpověděli v samotném závěru, v němž se prosadil Miroslav Jíra a zmírnil porážku svého týmu. Svěřenci Radka Nováka tak zvítězili 6:1 a připsali si čtvrté vítězství v řadě.
Rozstání – Lokomotiva Česká Lípa 1:6 (0:2)
Branky: 90. Jíra – 36. a 86. Zlatníček, 33. Kýček, 61. Horáček, 72. France, 77. Nevrlý.
Rozhodčí: Dvořák – Čurík, Prinz.
ŽK: Husák, Tvrzník – France, Tomášek.
Diváci: 50.
Sestavy:
Rozstání: Kotlár – Čihula, Jíra, Šindelář, Smrž – Drbohlav, Passian (81. Tvrzník), Husák (72. Hajský), Imrich – Pavlů (63. Zerák), Hrubeš.
LOKO ČL: Martínek – Kliment, Horáček, Lebduška, Starý – Beneš, France, Zlatníček, Tomášek – Kýček (87. Bukáček), Nevrlý (87. Novák).
Bodový zisk si připsal také B-tým. Ten na svém hřišti přivítal Tuhaň a diváci viděli divoký úvod zápasu. Už po dvou minutách rozvlnil síť Horáček, na jehož trefu ovšem odpověděl po osmi minutách hry hostující Hanuš. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1 a s bonusového bodu se nakonec radovali hosté, kteří uspěli v penaltovém rozstřelu 5:4.
Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Tuhaň 1:1 (1:1), penalty 4:5
Branky: 2. Horáček – 10. Hanuš.
Rozhodčí: Táborský – Jankech, Žiška.
ŽK: Pelc, Bukáček – Hanuš.
Diváci: 25.
Sestavy:
LOKO ČL: Piskor – Denk, Novotný, Čihák, Horáček, Koštial, Vnuk, Bukáček, Martínek, Šindelář, Pelc.
Tuhaň: Heřmánek – V. Dufek, Beneš, Bačovský, Krs, Černý, Chlumecký, J. Dufek, Hanuš, Krejčí, Vodráška.
Mládežníky čekal významný víkend. V derby proti městskému rivalovi se představili také starší žáci, ale utkání proti favoritovi jim příliš nevyšlo. Domácí Lokomotiva nedokázala ani jednou skórovat a nakonec si odnesla vysokou porážku 0:11.
Jaroslav Albrecht (trenér Lomotivy): „Utkání bylo rozhodnuté už před úvodním hvizdem, protože při pohledu na sestavy bylo již jasné, jakým směrem se zápas bude ubírat. I přes tento handicap nás s kolegou Kavenským hodně mrzí, jak kluci k zápasu přistoupili. Arsenal odehrál většinu utkání na naší polovině a jejich zaslouženou výhru jsme soupeři darovali velmi lacino.“
———————————————————————————————————————————————–Lokomotiva Česká Lípa U15 – Arsenal Č. Lípa U15 0:11 (0:8)
Rozhodčí: Švec – Copko, Florián.
Sestava LOKO: Kavenský – Černý, France, Komárek – Lupoměský, Plůcha, Rus, Kašpar, Kubeš, Ritschel, Babic (Novák). Trenéři: Albrecht, Kavenský.
Slušně si počínala přípravka. Ta odehrála první utkání už ve středu, když na hřišti soupeře nastřílela šest branek, přesto si odnesla těsnou porážku. Sympatický výkon byl však povzbuzením do víkendového souboje s béčkem Arsenalu.
Arsenal Č. Lípa U9 – Lokomotiva Česká Lípa U9 X:5
Branky Lokomotivy: Novák 2, Doňar 2, Piták, vlastní
Sestava LOKO: Chaloupka – Charvát, Piták, Novák, Doňar, Landovský, Šmíd, Bareš, Danyi, Jantač, Lehotský.
Chuť si svěřenci Sabiny Babicové spravili o víkendu. Druhý tým Arsenalu tentokrát přivítali na svém hřišti a s chutí si zastříleli. Pro městskému soupeři předvedli jistý výkon, byli fotbalovějším týmem a nakonec nastříleli úctyhodných 19 branek! Lokoťáci tak oslavili vysoké a zasloužené vítězství.