bukyfoto

Áčko slaví 5. výhru v řadě. Jako první vyloupili doposud doma neporaženou Bílou.


16.5. 2015,  FK Bílá – LOKOMOTIVA Č. LÍPA, 2:3 (2:0)

  • Branky: 66. Vlk, 72. Mečíř, 78. Lebduška
  • Rozhodčí: Dytrt, ŽK: 2:1.
  • Sestava: Podešva Jiří – Mečíř Petr, Vlk David, Šindelář Jiří, Bukáček Miloslav – Spilka Michal (Zlatníček Leoš), Lebduška Petr, Beneš Jiří (Kýček Ladislav), Horáček Miroslav – Kliment Jan – Tomášek Dušan (Kliment Daniel). Trenér Radek Novák.

Bílá v předešlých 10 domácích zápasech neztratila ani bod a tuto bilanci chtěla udržet i v tomto kole. V prvním poločase se hrál oboustranně kvalitní fotbal s šancemi na obou stranách. Do vedení se však dostali po standardní situaci domácí, Jiránek nasměroval rohový kop na Pavla Kováře a Podešva v bráně byl bezmocný.

Také druhý gól v síti hostů se zrodil po standardní situaci, které domácí tým má perfektně secvičené. Největší šanci Lokomotivy měl na své kopačce Horáček, avšak trefil jen tyč. Poločas tedy skončil 2:0 pro domácí a nikdo z domácích fanoušků v té chvíli nepochyboval o dalším bodovém přírůstku.

Po změně stran však hráči Lokomotivy předvedli nevídaný obrat a třemi brankami domácí tým doslova zaskočili! Na 1:2 snížil parádní hlavičkou Vlk, poté se krásně trefil střelou ke vzdálenější tyči Mečíř a vyrovnal na 2:2! Domácí, byť zaskočeni průběhem, dále zlobili z velice nebezpečných standardních situací a jeden balon za druhým posílali do pokutového území, kde byl stále v permanenci brankář Podešva.

Rozhodnutí přišlo 10 minut před koncem, kdy Lebduška vystřelil tříbodovou pojistku, a tak první porážka Bílé na domácím pažitu v letošní sezoně byla dokonána!

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp