loko_jaro_2015

Aktuální dění na Lokomotivě.

  • Na základě smlouvy o prodeji mezi městem Č. Lípa a Lokomotivou Č. Lípa z doby před pěti lety, přešlo fotbalové hřiště v polovině května do majetku města Česká Lípa. Součástí převodu byly také kabiny, klubovna a kancelář. Tento majetek převzala do své správy organizace Sport Česká Lípa. Ta spravuje pro město Česká Lípa velkou většinu sportovišť (např. Městský stadion, bazény, sportovní haly) a nyní tedy i fotbalový stadion Lokomotivy. Ihned po předání byla sepsána krátkodobá smlouva o pronájmu do 13. 6. 2015 a nyní vyjednáváme o smlouvě k dlouhodobému pronájmu, abychom na Lokomotivě mohli působit co nejvíce za stejných podmínek jako doposud.  Aktuálně se také intenzivně ve spolupráci se Sportem ČL řeší problém se zavlažováním a regenerace trávníku, která je plánována ihned po skončení fotbalové sezony.
  • Díky této změně je možné nechat členské příspěvky na stejné úrovni a není je potřeba zvyšovat! Také je nutné dodat, že pro fotbalový oddíl se v jeho práci nic nemění, tréninky a zápasy probíhají a nadále budou probíhat dle plánu.
  • Abychom i nadále mohli fungovat na stejných základech, tedy zejména na práci s mládeží, která bude základnou pro družstva dospělých, došlo ve fotbalovém oddílu Lokomotivy Č. Lípa ke změně vedení. Nové vedení nyní působí ve složení Jan Kubišta – předseda (rozvoj klubu, sportovní oblast), Pavel Fara – místopředseda (oblast hospodaření) a Jaroslav Albrecht – místopředseda (šéftrenér mládeže). I přes aktuálně úzké vedení oddílu máme vizi, jakým směrem se chceme posunout a jak opětovně nastartovat Lokomotivu k růstu. K tomu však potřebujeme stejně zapálené a nadšené lidi, kteří se zapojí do činnosti oddílu a to dle jejich zájmu do sportovních, či funkcionářských aktivit.

 

V České Lípě dne 27. 5 2015                         Vedení fotbalového oddílu TJ Lokomotiva Česká Lípa

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp