Loko-B-v-Zahrádkách1

Béčko rozdrtilo Noviny, první tým vysoko prohrál

Poloviční úspěch slavily tento víkend mužské týmy Lokomotivy. A-tým se představil na hřišti Přepeří, odkud si odvezl vysokou porážku. Naopak béčko si otevřelo v Novinách střelnici a místnímu týmu nastřílelo sedm branek!———————————————————————————————————————————————–
První mužstvo Lokomotivy se tentokrát představilo na hřišti Přepeří, kde mohlo vstřelit vedoucí branku. Na přímý kop Beneše si dobře naběhl Zlatníček, ale od zakončení ho dělily milimetry. Následně přebrali iniciativu domácí a po trefě Reného Horáka vedli 1:0. V závěru první půle pak přidali svěřenci Jana Bednáře další dvě trefy z kopaček Žabokrtského a Feriho.
———————————————————————————————————————————————–
Ve druhé půli převaha domácího celku pokračovala. Krátce po začátku druhého poločasu vstřelil čtvrtou branku Hartman a bylo rozhodnuto. Českolipský celek si dokázal ojediněle vytvořit šance, ale ve dvou největších Václav Horáček selhal. Do konce zápasu už stříleli pouze domácí, kteří nakonec zvítězili 6:0.
Přepeře – Lokomotiva Česká Lípa 6:0 (3:0)
Branky: 25. T. Horák, 43. a 76. Žabokrtský, 45. Feri, 50. a 80. Hartman.
Rozhodčí: Maruška – Dytrt, Strmeňová.
Bez ŽK.
Sestavy:
Přepeře: Vrabec – Kupka, Peškar (57. Kvapil), T. Horák, O. Horák, Feri, Hrmo, Trč, Kubáček, Žabokrtský, Hartman.
Lokomotiva: Podešva – Kliment, M. Horáček, Zlatníček, Spilka, Tomášek, Lebduška, France, V. Horáček, Vnuk, Beneš.
Mnohem lépe si vedlo béčko Lokomotivy. Na hřišti Novin vedlo už od první minutě po trefě Miroslava Horáčka, na kterého navázal o jedenáct minut později Tomáš Markovský. Domácí sice dokázali odpovědět zásluhou Lundáka, ale v závěru první půle přidal třetí branku Lokomotivy Petr Škaloud.
Na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky rozvlnil domácí síť Jiří Beneš a Lokomotiva kráčela za jasným vítězstvím. Náskok zvýšil dvěma zásahy českolipský Patrik Černý a utkání už se pouze dohrávalo. Sedm minut před koncem sice snížil domácí Okénko, ale tři minuty před koncem korunoval vítězství hostů Karel Heller. B-tým Lokomotivy si tedy připsal první tříbodové vítězství v této sezoně.
Noviny – Lokomotiva Česká Lípa „B“ 2:7 (1:3)
Branky: 14. M. Lundák ml., 83. Okénko – 1. M. Horáček, 12. Markovský, 45. Škaloud, 48. Beneš, 54. a 70. Černý, 87. Heller.
Rozhodčí: German – Böhme, Táborský.
ŽK: Vnuk, Rajšner, Bukáček (vš. LOKO)
Sestavy:
Noviny: Moravec – Tyll, Švimberský, Jindra (57. M. Lundák st.), Heindörfer, Nedbal, Lundák ml., Foubík, Okénko, Novotný, Žaloudek.
Lokomotiva: V. Horáček – Byrtek, Vnuk, M. Horáček, Beneš (72. Heller), Koštial, Markovský, Rajšner, Škaloud, Černý, Bukáček.