kycan

„A“ tým Lokomotivy postupuje do krajské 1.B třídy z druhého místa!

Se ziskem 55 bodů se v této sezoně umístili naši borci na skvělém druhém místě za vítězným týmem z Dubice. Jelikož Dubice odmítla postup do krajské B. třídy, připadla tato možnost nám !!! Díky za odvedenou práci a těšíme se na novou sezonu.

O zhodnocení sezony jsme požádali Jardu Volešáka, Míru Horáčka a Petra Lebdušku, kterým jsme položili následující otázky:

1) Jak zhodnotíte tuto sezónu a naplnil výsledek vaše očekávání?
2) Jak vidíte své ambice na I. B třídu? Berete to jako zkoušku schopností, nebo pomýšlíte na vážnou účast o přední příčky?
3) Můžete jmenovat 3 hráče, kteří byli pro tým důležití, či nepostradatelní?

4) Přišlo tuto sezónu nějaké výraznější zlepšení hry, lepší kolektiv, nebo jste si našli nějaký svůj styl hry?

Jaroslav Volešák (trenér A týmu LOKO)

1. Před sezonou jsme si dali cíl třetí místo a to se povedlo.
2. Účast v 1.B třídě je výzva. Šance bude, ale musí se tým vhodně doplnit o další kvalitní hráče.

3. Lebduška,Zlatníček,M.Horáček,Rajšner
4. Parta a styl hry na sezonu 2013-2014 se tvořila dva až tři roky po odchodu Barvíře, ale jsou tam stálevelké rezervy ve hře, které se musí ještě dopilovat. Přeji vám hodně štěstí v nové sezoně.

Miroslav Horáček (kapitán a nejlepší střelec v sezoně s 19 brankami)

1) Tuto sezonu hodnotím velice kladně. Skončili jsme na 2. místě o 3 body za Dubicí, kterou jsme doma dokázali porazit. Jen je škoda, že jsme některé zápasy nedotáhli do vítězného konce, ale i tak jsem s naším umístěním velice spokojený…
2) Jsem rád, že jsme opět postoupili do 1.B třídy. Určitě to beru jako zkoušku našich schopností a to, že se  můžeme poměřit s týmy, které tuto soutěž již nějakou dobu hrají. Myslím si, že nemáme takové ambice. Budeme se snažit hrát střed tabulky a tuto soutěž udržet. Samozřejmě se to bude odvíjet od přípravy a přichodu nových hráčů.

3) Nebudu jmenovat nikoho, protože se o tento postup zasloužil celý tým.
4) Myslím si, že se v této sezoně vytvořila parta jak má být a to nám určitě pomohlo k postupu, i když občas to zaskřípalo. Táhli jsme však celou sezonu za jeden provaz jako tým. 

Petr Lebduška (druhý nejlepší střelec týmu s 18 brankami)

1) Dle mého názoru je druhé místo s 55 získanými body velice pěkný výsledek, ačkoliv nebýt některých zbytečných ztrát, mohli jsme soutěž vyhrát. Určitě však sezonu hodnotím velice kladně.
2) No určitě musíme zůstat na zemi. B.třída není okres. Pokud se tým vhodně doplní a opět potáhneme za jeden provaz, mohli bychom hrát v klidu někde ke středu tabulky.
3) Zde bych chtěl vyzdvihnout celý tým. Fotbal je kolektivní sport a my jsme vytvořili super partu. Sice bych mohl zmínit Míru Horáčka například, který vstřelil 19 branek, ale bez pomoci spoluhráčů nikdy jeden hráč nic nezmůže.
4) To nedokážu zhodnotit. Byla to má první sezona v dresu Lokomotivy a hned postupová. Co více si přát. Díky moc všem.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp