U10-U11

Dva halové turnaje i přátelské zápasy mladíků

V Jižní Koreji odstartoval boj o medaile ze zimní olympiády, ale naši fotbalisté mají své povinnosti! Už v sobotu 10. února se ve sportovní hale v České Lípě uskuteční turnaj pro kategorii U11, kterou o den později vystřídají týmy kategorie U13. Přátelské zápasy navíc čekají i naše nejmenší fotbalisty.
———————————————————————————————————————————————–
Zimní přestávka pokračuje a fotbalisté sbírají kondici do jarních bojů. Už v sobotu 10. února od 8:30 vypukne v nové sportovní hale naproti Kauflandu turnaj kategorie U11, kterého se zúčastní celkem sedm mužstev – týmy do 10 a 11 let postaví Lokomotiva, dva celky přivezou Kosmonosy a dorazí také Stružnice, Rapid Liberec a tradiční účastník Sporting Mladá Boleslav.
———————————————————————————————————————————————–
V neděli 11. února se na stejném místě a ve stejný čas představí kategorie U13, ale její turnaj bude početnější a nabitější. Kromě Lokomotivy budou o turnajové prvenství usilovat dalších sedm týmů. Stejně jako v sobotu dorazí Sporting Mladá Boleslav a na turnaji budou startovat i Kněžmost, Žandov, Stráž pod Ralskem, Mimoň, Jilemnice-Roztoky a Cvikov.
———————————————————————————————————————————————–
Bez ostrého zápasu nebudou ani ti nejmenší. V neděli si od 8:30 zahraje fotbalová školička (kategorie U6 a U7) proti Mimoni, zatímco od 9:30 si proti stejnému soupeři zahrají kategorie U8 a U9. Oba zápasy se odehrají ve staré hale, která stojí vedle nové.
———————————————————————————————————————————————–

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp