20180127_135156

Halové turnaje v plném proudu

27.1.2018, turnaj Lokomotivy ČL, /ročník 2009/

Dne 27.1. 2018 se uskutečnil již v pořadí pátý turnaj pořádaný Lokomotivou Česká Lípa v zimní přestávce.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, jenž se utkali systémem každý s každým. Turnaje se zúčastnili týmy Rapidu Liberec, FC Nový Bor, Stružnice, Benešov n Pl., Boletic a domácí Lokomotivy ČL U9 a U8.

———————————————————————————————————————————————–

„Na turnaj pro ročník 2009 a mladší  v Zákupech u České Lípy se bohužel nedostavil druhý tým VTJ Rapidu Liberec a tak se hrálo systémem každý s každým. Turnaj vyhrál tým Nového Boru, jenž však nastoupil se čtyřmi hráči ročníku 2008 a částečně tak narušil hladký průběh turnaje.“, sdělil za pořadatele Jaroslav Albrecht.

<span style=“color: #ffffff;“>———————————————————————————————————————————————–</span>—————–
Sestava Lokomotivy U8: Řičičář – Danyi, Rada, Nefedov (1 branka), Veličkov (5), Kubišta (2), Sýkora, Chadima, Trenéři: Kubišta, Nefedov
———————————————————————————————————————————————–
Sestava Lokomotivy U9: Flíček – Landovský, Duda, Šváb, Černý, Vyhnalík Trenér: Šváb
———————————————————————————————————————————————–

„Turnaj jsme zahájili šťastnou výhrou gólem v posledních vteřinách zápasu. V dalším zápase jsem vybojovali bod s Benešovem a i proti Rapidu jsme hráli vyrovnané utkání, kde jsme i přes prohru 2:1 měli více šancí na vstřelení branky než soupeř, ale nakonec nejlepší brankář turnaje se překonával. V dalším zápase se Stružnicí jsme doplatili opět na chyby v rozehrávce od branky, ze kterých nám dal soupeř dvě branky. I přesto jsem však vždy na vedoucí gól soupeře odpověděli a utkání srovnali na konečných 2:2. Pro nejslabšímu účastníkovi, bránícímu ve čtyřech hráčích jsme se dlouhou nedokázali prosadit , chyběla nám lepší souhra a přesnější střelba. V poslední utkání proti Novému Boru jsme přes 5 minut byli soupeři, i o dva roky starším, vyrovnaným partnerem. Poté však chybami při bránění a v rozehrávce soupeř dokázal zúročit svou, nejen věkovou, převahu. „, shrnul turnaj trenér U8 Jan Kubišta.
———————————————————————————————————————————————–
Konečné pořadí:

  1. FC Nový Bor U10
  2. VTJ Rapid Liberec
  3. Stružnice
  4. SK Benešov n. Pl.
  5. Lokomotiva Č. Lípa U8
  6. Lokomotiva Č. Lípa U9
  7. Spartak Boletice

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp