news

Informace k aktuálnímu stavu

Vzhledem k aktuální situaci a vyhlášenému nouzovému stavu vládou České republiky a následným opatřením vám upřesňujeme informace k tréninkům a zápasům Lokomotivy Česká Lípa. Všechny školní sportovní haly (ZŠ Špičák, Gymnázium, Hotel Lípa) a všechna sportoviště jenž spravuje organizace Sport Česká Lípa (nová i stará hala, bazén, hlavní tráva na Lokomotivě ČL, UMT, městský stadion) jsou nyní do odvolání uzavřené. Navíc platí omezení na akce pořádané pro skupiny nad 30 osob.
——————————————————————————————————————
Na základě těchto informací se tak minimálně v kalendářním týdnu od 16.3.2020 do 22.3.2020 včetně ruší všechny tréninky od kategorie U5 až po kategorii U19, včetně kategorie mužů.

Taktéž se dle nařízení FAČR v tuto chvíli odkládají všechny zápasy na Okresní a krajské úrovni do odvolání, s největší pravděpodobností do konce nouzového stavu, tedy do 11.4.2020. Tím se v tuto chvíli také ruší veškeré plánované turnaje.
——————————————————————————————————————
Rádi bychom, aby i v této době děti mohly pokračovat s tréninky i když samozřejmě s jistými opatřeními / omezeními (dle kategorie). V příštím týdnu vás tak budeme informovat o dalším postupu ohledně tréninků.  Dle vývoje se nabízí možnost například tréninků 1x týdně na vlastních plochách s omezením na max. 30 osob.

Veškeré informace, které Vám aktuálně posíláme jsou platné k dnešnímu dni a jistě se budou dále vyvíjet, pravidelně vás budeme informovat pomocí emailu, internetových stránek a facebooku.
——————————————————————————————————————
 
Česká Lípa, dne 12.3.2020           
——————————————————————————————————————
Ing. Jan Kubišta
předseda oddílu fotbalu                                            

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp