cropped-logo-loko-cl-fotbal-2.png

Nová sezona: 1. A třída s omlazeným týmem

Už v sobotu 7. srpna startuje našemu týmu nová sezona. Lokotka se nově představí v 1. A třídě Libereckého kraje, kam se po neúspěších z předešlých sezon posunula mimosportovní cestou. Českolipský kádr vstoupí do nového ročníku krajské soutěže s několika staronovými tvářemi a po úspěšné přípravě.

Lokomotiva půjde do nové sezony znovu pod vedením trenéra Petra Kabáta, zato s řadou změn. Náš klub bohužel opustili na příklad Jan Kliment nebo Václav Sedláček, kterým přejeme hodně štěstí v nových působištích.

Do našeho kádru se však vrací staří známí – univerzál Petr Florián a útočník Petr Mečíř. Z pražských Kunratic přišel pro změnu záložník Michal Jansa. „Kádr prošel několika změnami, hodně se omladil, ale věřím, že my starší kluci pomůžeme těm mladším, abychom společně těžké zápasy v 1. A třídě zvládli,“ říká před startem sezony brankář Tomáš Fišer.

Áčko během přípravy zvládlo dva duely proti celkům z nižších soutěží, když zvítězilo 6:2 v Dubé a výhrou 2:1 skončil také jeho zápas v Dubici. Ostrý start čeká Lokoťáky už v sobotu 7. srpna na půdě Ruprechtic.

„Bude to hodně těžké, čekají nás nároční a kvalitnější soupeři, na které nejsme zvyklí. Víme, že budeme muset kádr ještě posílit, ale naši mladíci jsou šikovní. Musíme jim pomoct,“ uzavírá brankář Lokotky, jenž má na starosti sportovní vedení našeho týmu.

Lokomotiva začne na ruprechtické půdě a doma se představí poprvé v sobotu 14. srpna proti Sokolu Pěnčín. Podzimní část zakončíme v sobotu 23. října na hřišti Chrastavy.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp