logo-loko-cl-fotbal.png

oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa

O klubu

Samostatná historie Lokomotivy Česká Lípa se píše od roku 1951, kdy se do té doby jeden klub, který se stal přeborníkem kraje rozdělil na dva samostatné kluby, Spartak a Lokomotivu Česká Lípa. Oba kluby v té době hrály svá domácí utkání na stadionu u nádraží, kde Lokomotiva působí dodnes.

V září 2019 jsme se stali oficiálním partnerským klubem SK SLAVIA PRAHA!

Rysy klubu

Areál

Pro hráče poskytujeme kvalitní zázemí. Největší novinkou jsou renovované šatny se zateplením a nové sprchy. Fotbalisté mají k dispozici hlavní travnaté hřiště, malou umělou trávu. Na jaře 2017 bylo otevřeno nově rekonstruované tréninkové hřiště s automatickou závlahou. V areálu se nachází také antukové hřiště na volejbal, nohejbal a pískové hřiště na plážový volejbal.

Inovace

Tréninkové metody se připravují dle nových metod, do níž je zapojena i metoda He-art a Coerver, který podporuje maximální rozvoj potenciálu každého hráče. V plánu jsou i nové spolupráce s výukovými programy, letní kempy, TryOut kempy a jiné aktivity.

Fotbalová školička

Fotbalový klub Lokomotivy Č. Lípa založil v dubnu roku 2015 fotbalovou školičku pro děti od 4 let, aktuálně pro děti ročníků 2013, 2014 a 2015. Radost ze hry a sportování může mít každý.

Práce s mládeží

Práce s mládeží se Lokomotivě vyplácí. Klub se dopracoval na krajskou úroveň a je obávaným soupeřem v těchto soutěžích. O hráče projevují zájem ligové celky jako FC Slovan Liberec, FK Teplice, FK Mladá Boleslav. Hráči se také ve velkém počtu účastní krajských výběrů.

Úspěchy mládeže

Za poslední roky se vypracovala mládež Lokomotivy mezi špičku Krajského Přeboru a může se pyšnit 4 tituly Mistra a 1 titulem vicemistra za poslední 4 roky. Významný počet hráčů dostalo angažmá v ligových klubech.

Detailní informace o klubu

oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Mánesova 1580/17
470 01 Česká Lípa

IČ: 04286090
č. účtu: 4159634329/0800
ID FAČR: 5110161

fotbal@loko-cl.cz