zaci

Obětavý výkon žáků v Semilech nestačil

Netradiční zážitek měli mladší a starší žáci Lokomotivy, kteří po vzoru fotbalových profesionálů v Anglii nastoupili k ligovému utkání ve středu v podvečer. Kategorie do třinácti i patnácti let sice v Semilech padly, ale i přes nepříznivý výkon se nevzdaly a bojovaly do poslední chvíle.———————————————————————————————————————————————–
V netradiční čas se představili starší žáci, kteří předvedli vyrovnaný boj. Svěřenci Jaroslava Albrechta si v úvodních osmnácti minutách vypracovali dvoubrankový náskok, ale ještě do konce první půle o něj přišli. Vyrovnaný duel pokračoval i ve druhé části, jenže se gólově neprosadili a branka domácího Šídy je srazila do kolen.
———————————————————————————————————————————————–
Semily/Bozkov U15 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 4:2 (3:2)
Branky LOKO: Procházka, Holec.
Sestava: Kavenský – Černý, Holec, Babic, Rus, Komárek, Lupoměský, Urban, Plůcha, Procházka, Ritschel (Svatoš, Novák, Kubeš, Brejcha, Vrabec, Kašpar, Samko).
Druhý souboj aktuální sezony čekal i mladší žáky, kteří rychle inkasovali pět branek a dodali tím soupeři klid do hry. Svěřenci Jana Starého se snažili mocně dotáhnout ztrátu, ale nakonec se jim to nepodařilo a prohráli jasně 5:9.
Semily/Bozkov U13 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 9:5 (5:2)
Branky LOKO: Piskor 2, Svatoš 2, Skalník.
Sestava: Novotný – J. Polák, J. Horňák – Piskor, A. Horňák, Valenta, Svatoš – Hošic (Skalník, Flíček, Staroba).
Jan Starý (trenér Lokomotivy): „Soupeř nás hned od začátku velmi agresivně napadal a zřejmě jsme se toho zalekli. Než jsme začali hrát, už jsme prohrávali o pět gólů a do konce poločasu jsme alespoň snížili po výborně zahraných přímých kopech Piskora a Svatoše na 2:5. Ve druhé půli jsme se herně zvedli a začali jsme dotahovat ztrátu. Branka na 5:7 nás ovšem položila a ještě jsme inkasovali dvakrát. Druhý poločas už jsme se herně velmi zvedli a začali jsme snižovat náskok soupeře. Velmi mě mrzí začátek zápasu, kde jsme se nechali zaskočit. Za další průběh ale musím kluky velmi pochválit, protože se nevzdali. Opět musím také vyzdvihnout pět vstřelených gólů a v neposlední řadě také výkon našeho brankáře.“