Snímek obrazovky 2023-12-20 110849

Pomoc ze zaměstaneckého fondu ČEZ, podpora celoroční činnosti mládeže

Po jarním požáru v areálu Lokomotivy Česká Lípa, jenž způsobil neznámý žhář se díky nám díky obrovské soldaritě všech subjektů i jednotlivců podařilo plně obnovit veškeré poničené vybavení,  zjeména pak nový traktor na údržbu travnatých ploch, novou sekačku, kompresor, časomíru, přívěsný vozík, elektrorozvody, nové branky, sportovní vybavení (slalomové tyče, balony, překážky, rozlišovací trikoty) a další vybavení pro údržbu a opravy techniky.

Svou pomocnou ruku nám podala také nadace ČEZ ze svého zaměstnanckého fondu. Díky tomuto fondu se nám podařilo obnovit nejen technické, ale také sportovní vybavení. Přímo z tohoto fondu jsme tak financovali novou časomíru, sportovní vybavení (balony, slalomové tyče), brusku pro udržbu sekaček, nebo nový vozík na hnojení.

Na sportovní činnost mládeže nám tké pravidlně příspívá díky dotačním programům také Liberecký kraj https://www.kraj-lbc.cz/  a NSA https://nsa.gov.cz/   a pro sportování mládeže a A týmu mužů také Město Česká Lípa https://www.mucl.cz/.

Nejen za jejich podporu velmi děkujeme.

 

za oddíl fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s uipřímně děkujeme všem dárcům, Jan Kubišta, předseda spolku

 

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp