IMG_20160625_121227

Prohra A týmu, starší žáci vítězně

V dalším prodlouženém víkendu se bohužel nedařilo A týmu, který prohrál doma s vedoucím Jestřebím 1:3. B muži dokázali zvítězit nad B týmem Cvikovu, ale v pondělní dohrávce podlehli rezervě Mimoně 5:2. Starší žáci nasázeli 10 gólu Tanvaldsku, mladší se stejným soupeřem prohráli 0:8. Starší přípravka zvítězila a v nadstavbové fázi soutěže se utká s nejlepšími celky OS, tedy Skalicí, Jablonným a Doksy.


 7. 5.2017  TJ Lokomotiva Česká Lípa A – Jestřebí 1:3 (1:0)

Tomáš Kačín (trenér Loko A): „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme měli několik vyložených šancí, ale bohužel jsme proměnili jen jednu. Soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili, hráli jsme s vysokým nasazením a velkou aktivitou. Musíme však proměňovat své šance, zápas bychom odehrávali poměrně v klidu. Takhle jsme ale dali soupeři možnost zápas otočit, poté co hrozil ze standardních situací a proměnil 2 ze svých 3 šancí. V závěru, kdy jsme hráli na riziko, jsme navíc dostali třetí branku a bylo rozhodnuto. Je to pro nás smolný výsledek, navíc v takhle důležitém zápase, ale tak to prostě někdy je. Nehraje se na šance nebo zásluhy, ale na góly, kterých dal víc soupeř. Nám nezbývá než zabojovat ve zbývajících zápasech, i když už to nemáme jen ve svých rukou.“


6.5.2017  TJ Lokomotiva Česká Lípa B – Cvikov B 8:1 (5:0)

Branky: Plachý 2x, Černý 2x, Sedláček 2x,  Friml 1x, Kosťun 1x

Sestava Loko: Horáček V. – Plachý, Friml, Koštial, Černý, Volejeník V., Sedláček V.,Volejník L., Picek, Kosťun, Blahout (Denk)


 8.5.2017  Jiskra Mimoň B – TJ Lokomotiva Česká Lípa B 5:2 (2:2)

Branky: Hochman 2x

Sestava Loko: Kliment Dan –  Volejník Vítězslav, Volejník Lukáš, Kosťun Daniel, Blahout Karel, Denk Martin, Rajšner Zdeněk, Hochman Jan, Brejcha Jiří, Tomášek Dušan, Koštial Michal (Novotný Vladimír, Lupšák Jan)


7.5.2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 – RSKM Tanvaldsko U15 – 10:1 (4:0)

Střelci Loko: 3´ 47´ 60´ 65´Procházka, 15´50´ Plůcha, 10´Rus, 13´Urban, 45´ Lupoměský, 51´Babic

Sestava Loko: Kavenský- Černý, Babic, Novák- Lupoměský, Rus, Plůcha, Urban,-Procházka, Saidl Trenéři: Albrecht, Kavenský

Rozhodčí: Hrbáček Jan

“ Již delší dobu se potýkáme v našem kádru s lehkovážností, nějakou nemocí a nějakým zraněním. Bohužel v tomto zápase se nám to sečetlo a byli jsme nuceni odehrát celý zápas v 10 lidech !. Na výkonu to ovšem nebylo znát a myslím, že to ani soupeř nezaznamenal. Zejména druhý poločas, jsme odehráli utkání pouze v naší režii a připsali jsme si tak již šestý dvojciferný vítězný výsledek. Musíme poděkovat hráčům, kterým není jejich „fotbalový koníček“ lhostejný a spolupracují na 100%.“, zhodnotil utkání Jaroslav Albrecht


7.5.2017  TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 – Tanvaldsko U13 0:8 (0:5)

Trenéři: Starý, Piršel
Sestava: Valenta – Polák, Horňák Jakub, Koštial, Staroba, Piskor, Flíček, Roušar Josef
Hodnocení (Jan Starý): Kluci se snažili  a měli dost pěkných kombinací. Soupeř byl lepší, ale myslím že gól jsme si zasloužili. Největší naše nevýhoda byla nemožnost střídat, jelikož  vzhledem k svátkům bylo mnoho dětí mimo Českou Lípu.
V jarní půlce sezóny si v brance odbyl svůj debut Vítek Valenta a zachytal velmi solidně. Na trenérské lavici si svůj debut odbyl Lukáš Piršel, který se aktivně zapojil do trénování kategorie U-13.

6.5.2017 Doksy U11 – Lokomotiva U11, výhra

Sestava: Chaloupka – Bohatý, Benedikt, Piskor, Doňar, Novák, Charvát, Tesař

Branky: Bohatý 2, Benedikt 2, Piskor 2, Doňar 1

V zápase nás kvalitní soupeř prověřil, ale naši kluci byli po většinu utkání lepším týmem. Byla vidět bojovnost, kombinační akce, častá střelba, aktivní napadání soupeře a pěkné individuální výkony. Celý tým si zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp