Loko - Hrádek B

Rekapitulace výsledků všech týmů Lokomotivy

O víkendu se podařilo bodovat pouze prvnímu týmu. Jeho sérii vítězství přerušilo béčko Hrádku, které si z České Lípy odvezlo remízu 1:1. Slibně rozehrané utkání ztratila oslabená rezerva Lokomotivy a mládežnické celky si připsaly vysoké porážky.
———————————————————————————————————————————————–
První mužstvo Lokomotivy přivítalo rezervní tým Hrádku a od začátku zápasu se hrálo na obě strany. Obě mužstva si vypracovala několik šancí, ale branky se dlouho nedočkala. Až ve 36. minutě rozehrávali po nepřesné střele Nevrlého hosté a jejich akce skončila brankou. O tu se postaral Štěpán Holeček, který poslal svůj tým do vedení.
Hosty vstřelená branka povzbudila v tlaku pokračovali také ve druhé půli. Svůj tlak v druhý zásah ovšem proměnit nedokázali a devět minut před koncem navíc udeřil domácí Miroslav Horáček, jenž zužitkoval Tomáškovu přihrávku. Hrádek poté v závěru ještě dvakrát zahrozil, ale gól už nevstřelil a svěřenci Radka Nováka získali bod za remízu 1:1.
Jan Horáček (vedoucí mužstva): „Nehráli jsme moc dobře. Měli jsme velké problémy s rozehrávkou, čímž jsme se dostávali pod tlak. Po vyrovnání bylo vidět, že chce Hrádek brát všechny body, ale jen díky dvěma vynikajícím zákrokům Martínka jsme remízu uhájili.“
Lokomotiva Česká Lípa – Hrádek nad Nisou „B“ 1:1 (0:1)
Branky: 81. M. Horáček – 36. Holeček.
Rozhodčí: Dvořák – Vachek, Ouředník.
ŽK: Starý – Kováč, Bobvoš.
Diváci: 50.
Sestavy:
LOKO ČL: Martínek – M. Horáček, Lebduška, Starý, Kliment, Beneš, Vlk, Zlatníček, France, Tomášek, Nevrlý.
Hrádek: Šedivý – Kapras, Kováč, Bruner, Petružálek, Horňák, Konrád, Štěpek, Bobvoš, Antoš, Holeček.
Těžší situaci mělo béčko Lokomotivy. To zahájilo utkání na hřišti Kunratic pouze v devíti hráčích a po dvaceti minutách bylo posíleno o desátého muže. Vzápětí poslal hosty do vedení Ladislav Kýček a na jeho trefu navázal na začátku druhé půle Jiří Beneš. Slibný dvoubrankový náskok ovšem vydržel pouze deset minut.
Po těch se prosadil Jiří Fanta a o dalších devět minut později srovnal krok Jakub Linger. Neutekly ani čtyři minuty a domácí už vedli. Poslední a zároveň vítěznou branku utkání vstřelil v 69. minutě Pavel Kadlec. Oslabená rezerva Lokomotivy si tak odvezla porážku 2:3.
Kunratice – Lokomotiva Česká Lípa „B“ 3:2 (0:1)
Branky: 56. Fanta, 65. Linger, 69. Kadlec – 21. Kýček, 46. Beneš.
Rozhodčí: Hejl – Řezáč, Špáta.
ŽK: Denk, Pelc, V. Horáček (vš. LOKO).
Diváci: 40.
Sestavy:
Kunratice: Ježek – Trč, Til (82. Grežďo), Bobelák, Fanta, Linger, Kadlec, Haman, Klodner, Žák, Jackl.
———————————————————————————————————————————————–LOKO ČL: Piskor – Denk, Čihák, V. Horáček, Novotný, Pelc, Rajšner, Šindelář, Kýček, Beneš.
Naopak starší žáci zavítali do Českého Dubu, kde změřili síly se stejně starými hráči Jablonce/Podještědí. Na hřišti i díky čtyřem trefám Rusa šetkrát skórovali, přesto si po divoké přestřelce odvezli porážku 6:10.
Jaroslav Albrecht (trenér Lokomotivy): „Bohužel i v tomto zápase dostali kluci lekci z produktivity v proměňování šancí domácích hráčů zejména v prvním poločase. V našich řadách se většina kluků spoléhala a stále spoléhá na výkony svých spoluhráčů místo toho, aby ukázali co fotbalového v nich samotných je. Na hřišti v dnešním utkání byly vidět i naše pohledné fotbalové momenty, do kterých by se měl zapojit celý kolektiv!“
FK Jablonec/Podještědí U15 – Lokomotiva Česká Lípa U15 10:6 (8:4)
Branky Lokomotivy: Rus 4, Procházka, Babic.
Rozhodčí: Vydra, Rymler, Havlíček.
Sestava Lokomotivy: Kavenský – Černý, Plůch, Komárek-Lupoměský, France, Rus, Procházka, Zeman- Ritschel, Babic (Urban, Saidl, Josífko, Kubeš). Trenéři: Albrecht, Kavenský.
Duel mladších žáků začal pro změnu nešťastně, protože se už při rozcvičce před zápasem zranil brankář Dominik Novotný, kterého na poslední chvíli nahradil Jan Polák. Nepříjemnost se na českolipském týmu možná podepsala a Lokomotivě první půle nevyšla. Hráčům se nedařilo dodržovat taktické pokyny a vinou individuálních chyb prohrávali po první půli 2:5.
Ve druhé půli se však výkon mladých Lokoťáků výrazně zlepšil. Obětavý výkon však na body nestačil a zápas nakonec skončil těsnou porážku 6:7. Mladší žáci tak mohli litovat nevydařené první půle, ale naopak je mohl těšit parádní výkon v poločase druhém.
FK Jablonec/Podještědí U13 – Lokomotiva Česká Lípa U13 7:6 (5:2)
Branky Lokomotivy: Babic 4, Plůcha, Lupoměský.
Rozhodčí: Roman Rympler.
Sestava Lokomotivy: Polák – Lupoměský, Plůcha – Svatoš, Babic, Zeman L. – Smetana, Valenta (Kubeš, Saidl, Zeman J.). Trenér: Jan Starý.
Už ve čtvrtek dohrávala přípravka odložený duel se Svorem. Do utkání však vstoupili svěřenci Sabiny Babicové oslabení, což se na hře domácích možná projevilo. Soupeř totiž dokázal potrestat chyby a nedůslednost v obraně a nakonec si z České Lípy odvezl vysoké vítězství.
Lokomotiva Česká Lípa U9 – Svor U9 3:X
Branky Lokomotivy: Charvát, Novák, Sopkuliak.
Sestava Lokomotivy: Doňar – Charvát, Novák, Sopkuliak, Landovský, Šmíd, Lehotský, Danyi, Jantač.
Chuť si mohla Lokomotiva spravit o víkendu v Horní Libchavě. Vstup do utkání byl z její strany slušný, ale následně českolipský celek polevil a pouze se bezhlavě bránil. Dvě vstřelené branky jim nakonec nestačily a bez dvou klíčových hráčů a brankáře si připsali další vysokou prohru.