IMG_20200501_111224

Restart fotbalové sezóny

Na základě usnesení vlády je možné se vrátit opět k tréninkům. Plán začátku tréninků bude postupný, nejprve od 4.5 2020  se zapojí starší a mladší přípravka, o týden později se pak přidají ostatní kategorie. Přesný harmonogram obdrží rodiče a hráči emailem, nebo telefonicky od trenérů daných kategorií. V plné  míře budou respektována nařízení vlády, co se počtu hráčů týče, ohledně  desinfekce, sociálního zařízení a dalších. V prvním týdnu od 4.5. bude vstup umožněn pouze hráčům a trenérům, dále uvidíme, jaké bude upřesnění. Všichni musí přijít již oblečení, po tréninku se odchází domů, občerstvení prozatím nebude otevřeno.
——————————————————————————————————————

Harmonogram začátku tréninků: 

  • od 4.5.2020, 16:30 – 17:30 mladší přípravka (2011 – 2012), tréninkové hřiště
  • od 4.5.2020 17:45 – 18:45 starší přípravka (2009 – 2010), tréninkové hřiště
  • od 11.5.2020, ostatní kategorie – přesný plán bude aktualizován dle otevření hlavního hřiště

——————————————————————————————————————
Pokud bude zájem, chceme pomoci rodičům během léta a budeme s tréninky pokračovat i v letní pauze. Informace budeme upřesňovat během měsíce června.

——————————————————————————————————————

Během uplynulého období, kdy jsme se nemohli věnovat tréninkům a zápasům jsme nejen věnovali desinfekční prostředky a roušky Dětskému domovu, Domovu pro seniory v Dolní Libchavě  a CZP pro Liberecký kraj (více zde…), ale také jsme vylepšovali zázemí. Díky firmě Střechy Bukáček se nám podařilo zrekonstruovat společenskou místnost a zázemí pro trenéry, občerstvení, přidáme také nové venkovní sezení. Ve spolupráci s firmou Střechy Bukáček a trenéry připravujeme rekonstrukci skladu sportovních pomůcek u tréninkového hřiště a stavbu nového skladu. Také připravujeme kompletní osvětlení obou travnatých hřišť.

——————————————————————————————————————

U hlavní travnaté plochy, kterou má na starost za město Česká Lípa její organizace Sport Česká Lípa stále čekáme na tolik potřebný vrt s dostatkem vody. Bohužel je celá akce neustále posouvána v čase a tak nám nezbývá než doufat, že se to povede dle plánu v letošním květnu/červnu. Toto téma je zásadní, abychom mohli plně fungovat na svém domácím hřišti. Aktuálně je stav hlavní hrací plochy jeden z nejhorších na okrese Česká Lípa.
——————————————————————————————————————

Příprava je v plném proudu, máme připraveny desinfekční prostředky a těšíme se na návrat na hřiště.

 

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp