B-tým jaro 2018

SOUHRN: Áčko má první jarní výhru, béčko padlo

Úvodní jarní porážka Lokomotivy je zapomenuta a první tým si na půdě Hodkovic s chutí zastřílel, když se trefil celkem pětkrát a odvezl si první jarní výhru. Série zápasů s bodovým ziskem v podání béčka měla krátké trvání, protože skončila už po dvou zápasech, když rezerva padla s Kunraticemi. I přes bojovný výkon zaznamenali porážky také starší a mladší žáci.
———————————————————————————————————————————————–
08. 04. 2018 Hodkovice – TJ Lokomotiva Česká Lípa 1:5 (1:4)
Na druhý pokus to vyšlo! Lokomotiva odčinila první jarní porážku proti Jablonnému a na půdě Hodkovic dominovala už od úvodního hvizdu. Svěřenci Tomáše Kačína prožili ideální vstup do utkání a po 25 minutách vedli už o tři branky. Českolipský celek poté náskok navýšil a nakonec si pohlídal zisk prvních jarních bodů.
Branky: 35. Skopan – 17. a 67. Pospíšil, 3. M. Horáček, 25. Příhoda, 37. Piršel.
Rozhodčí: Dytrt – Pánek, Dvořák.
Diváci: 40.
LOKO ČL: Fišer – Kliment, Zlatníček, Karas, Příhoda (73. Kosťun), M. Horáček, Petr Lebduška, Lupoměský, Piršel, Lupšák (68. Brejcha), Pospíšil (80. Pavel Lebduška). Trenér: Kačín.
Tomáš Kačín (trenér Lokomotivy): „Úvod zápasu nám vyšel skvěle. Brzy jsme vstřelili první branku a mohli hrát s větším klidem. Převaha na míči vyústila v další branky ještě do poločasové přestávky. Ve druhé půli jsme měli hru pod kontrolou a získali tak velmi cenné tři body.“

08. 04. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Kunratice 1:5 (1:3)
Dvě vítězství  a konec. Rezerva Lokomotivy musela proti Kunraticím skousnout první jarní porážku, když nezvládla úvod zápasu a už po dvaceti minutách musela dohánět třígólové manko. O osm minut později sice snížil z penalty Souček, jenže hostující obrana ve zbytku utkání odolávala a v závěru zápasu Kunratice pečetily vítězství dvěma góly.
Branky: 28. Souček z penalty – 12. Kadlec, 17. Jílek, 20. Klodner, 79. Beneš, 81. Havelka.
Rozhodčí: Martínek – Švec, Bláha.
ŽK: Tomášek, V. Volejník.
Diváci: 40.
LOKO ČL: Podešva – Zahrádka (46. Opočenský), Semerád (81. Jerie), Nguyen (46. V. Volejník), Souček, Bukáček, Tomášek, Byrtek, Fara, V. Horáček (61. Blahout), Koštial.

07. 04. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 – Mimoň U15 0:5 (0:3)
Starší žáci nedokázali skórovat ani ve druhém jarním utkání a po domácí porážce se Stráží nestačili ani na Mimoň, která si z České Lípy odvezla vysoké vítězství 5:0.
Rozhodčí: Adam.
Diváci: 20.
LOKO ČL: Hippmann – Polák, Kubeš, J. Zeman, Hošic, Staroba, Spilka, Valenta, L. Zeman, Svatoš, Flíček (Saidl, Roušar, Kováč, Drunecký).

10. 04. 2018 Cvikov U13 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 6:1 (3:0)
Odloženou dohrávku odehráli mladší žáci uprostřed týdne, a přestože na půdě Cvikova bojovali ze všech sil, museli skousnout vysokou porážku 1:6, kterou mírnil gólem Flíček.
Branka LOKO: 56. Flíček.
Diváci: 40.
LOKO ČL: Valenta – Flíček, Rous, Piskor, Spilka, L. Zeman, Staroba, Kovář, Roušar, Zikmund, Danyi (Novák, Tesař).

Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože nejsou důležité.