Horní Police - LOKO B jaro 2018

SOUHRN: Áčko v parádní duelu obralo vedoucí Mimoň!

Neskutečné utkání v parádní atmosféře za sebou má první tým Lokomotivy, který ve šlágru s Mimoní vybojoval i díky hlasitému kotli fanoušků cenný bod. Z toho se raduje i rezerva, zatímco starší i mladší žáci neskórovali a připsali si porážky.
———————————————————————————————————————————————–
14. 04. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa – Mimoň 2:2 (0:2)
Tohle byla jízda! Takový zápas domácí stadion Lokomotivy dlouho nezažil a nakonec přinesl šťastný konec. Českolipský tým, hnaný početným a po celý zápas hlasitým kotlem, byl po deseti minutách proti vedoucímu celku tabulky na ručník, ale následně se výkon zlepšil a fanoušci hnali Lokomotivu za vyrovnáním. Plamínek naděje zažehl šest minut před koncem Miroslav Horáček a celý tým i fanoušci se dočkali zasloužené odměny, když parádní zápas vyrovnal minutu před koncem Jiří Brejcha, čímž svému týmu zařídil velmi cenný bod.
Branky: 84. M. Horáček, 89. Brejcha – 6. Hřeben, 10. Mikloda.
Rozhodčí: Prágl – Kloub, Lesák.
ŽK: Feher, Eichler, Matušek (všichni Mimoň).
Diváci: 100.
LOKO ČL: Fišer – Zlatníček, Karas, Příhoda, M. Horáček, Petr Lebduška (75. Kosťun), Lupoměský (10. Brejcha), Piršel, Lupšák (72. Pavel Lebduška), Česenek, Pospíšil. Trenér: Kačín.
Tomáš Kačín (trenér Lokomotivy): „Bude doplněno.“

15. 04. 2018 Horní Police – TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ 2:2 (1:1), na penalty 4:3
Rezervní tým si ve čtvrtém jarním utkání připsal třetí bodový zisk, přestože v Horní Polici nakonec prohrál. Bod byl pro Lokomotivu velmi cenný, protože během zápasu přišla o rychlé vedení a na konečných 2:2 vyrovnávala až minutu před koncem po trefě Opočenského. V penaltách už byli úspěšnější domácí.
Branky: 43. Bizoň, 83. Heřmánek – 5. Nguyen, 89. Opočenský.
Rozhodčí: Klimt – Volf, Folk.
ŽK: Havlík, Bizoň, Kalina st., Vodný – Souček, Pavel Lebduška.
Diváci: 65.
LOKO ČL: Fišer – Nguyen (65. Černý), Souček, Bukáček (46. Lupšák), Tomášek, Fara, Zahrádka (28. V. Horáček), Koštial, Pavel Ledbuška (76. Opočenský), Rajšner (84. Blahout), M. Horáček.
Fotogalerii z celého utkání najdete pod TÍMTO ODKAZEM!

15. 04. 2018 Jestřebí U15 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 2:0 (0:0)
Nejen, že čekají na body, ale starší žáci se ani ve třetím utkání jara nedočkali gólu a ze hřiště Jestřebí si odvezli těsnou porážku 0:2.
Rozhodčí: Sirota.
Diváci: 20.
LOKO ČL: Polák – Drunecký, Kubeš, J. Zeman, Hošic, Staroba, Spilka, Valenta, Hippmann, Svatoš, Flíček (Saidl, Roušar, Kovář, L. Zeman, Rous).

14. 04. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 – Žandov U13 0:7 (3:0)
Mladší žáci v okleštěné sestavě přivítali Žandov a zejména početní převaha na straně hostů se projevila i na výsledku. Už po první půli měl Žandov na kontě šest branek a výsledku dal definitivní podobu ve druhé půli sedmým gólem.
Rozhodčí: Hippmann.
ŽK: Novák (LOKO ČL).
Diváci: 15.
LOKO ČL: Valenta – Flíček, Rous, Piskor, L. Zeman, Staroba, Roušar, Zikmund, Novák.

Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože nejsou důležité.