20190316_182013

Změna trenéra i návrat střelce. „A“ tým začíná jarní část!

Zimní příprava TJ Lokomotiva Česká Lípa přinesla řadu změn. Na lavičce týmu skončil po podzimní části trenér Tomáš Kačín, kterého nahradil zkušený Petr Kabát a do České Lípy se vrátil také její bývalý střelec Leoš Zlatníček. Do jarní části pak Českolipští vstupují z pátého místa s vydařenou přípravou v zádech.
———————————————————————————————————————————————–
Ta nejzásadnější změna se udála na lavičce Lokomotivy. U týmu skončil trenér Tomáš Kačín a pátý tým tabulky 1. B třídy převzal Petr Kabát, jenž tak vedl od ledna do března zimní přípravu.  Od poloviny ledna do poloviny března absolvovali přípravu také týmy dospělých, souhrn přípravy A týmu zhodnotil trenér Petr Kabát. „Dvakrát týdně jsme nabírali kondici na umělé trávě na městském stadionu a posilovali jsme v tělocvičně v Horní Libchavě. Během tohoto období jsme sehráli několik přátelských utkání a dosáhli dobrých výsledků,“ pochvaloval si nový trenér Lokomotivy.
———————————————————————————————————————————————–
Jeho noví svěřenci si v zimě s chutí zastříleli, když dali šest branek Šluknovu, České Kamenici i Dubé a po porážce s céčkem Litoměřicka zakončili přípravu debaklem Zákup 11:0. „Ačkoliv jsme v několika případech museli improvizovat, utkání splnila svůj účel. Byla nadstavbou fyzické přípravy, pomohla při zkoušení různých variant sestav a herních systémů. Jsem spokojen s nasazením všech hráčů, kteří se zápasů a tréninků zúčastnili. Oceňuji přístup a pracovitost hráčů „A“ týmu i rezervy,“ pokračoval Kabát, jemuž pomáhá duo Michal Košťial a Jan Horáček. Vedoucím týmu zůstává Jan Lupšák.
———————————————————————————————————————————————–
VÝSLEDKY ZIMNÍ PŘÍPRAVY:
———————————————————————————————————————————————–
LOKO Česká Lípa – Šluknov (1. B třída Ústeckého kraje) 6:1
LOKO Česká Lípa – Česká Kamenice (1. A třída Ústeckého kraje) 6:5
LOKO Česká Lípa – Dubá (1. B třída) 6:2
LOKO Česká Lípa – Litoměřicko „C“ (1. B třída Ústeckého kraje) 4:5
LOKO Česká Lípa – Zákupy (2. třída) 11:0
———————————————————————————————————————————————–
První mistrovské utkání je na programu v sobotu 23. března, kdy Lokomotiva přivítá Rozstání. Utkání se hraje na UMT na Městském stadionu v České Lípě.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp