Áčko radost 2018

SOUHRN: Víkend na jedničku! Tři body bere áčko i béčko

Velmi vydařený víkend za sebou mají mužské celky Lokomotivy. První mužstvo si odvezlo zaslouženou výhru ze Starých Splavů, zatímco rezervní parta doma zdolala Skalici i díky nevídanému střeleckému příspěvku Patrika Černého.
———————————————————————————————————————————————–
06. 05. 2018 Doksy „„B“ – TJ Lokomotiva Česká Lípa 2:4 (2:2)
Za parádního fotbalového počasí zavítala Lokomotiva do Starých Splavů, kde ji přivítala rezerva Doks. O vyrovnané bitvě vypovídalo také skóre, když domácí nejprve otočili po rychle inkasované brance, ale Českolipští ještě do poločasu odpověděli. O jejich vítězství pak rozhodly trefy Miroslava Horáčka a Viktora Česenka v rozmezí dvou minut.
Branky: 13. Kukla, 35. Beránek – 3. Pospíšil, 41. Petr Lebduška, 75. M. Horáček, 77. Česenek.
Rozhodčí: Hnětynka – Šmíd, Linhart.
ŽK: Jakša (Doksy).
ČK: 89. Jakša (2. ŽK, Doksy).
Diváci: 80.
LOKO ČL: Fišer – Příhoda, Zlatníček, Kliment, Karas, M. Horáček, Petr Lebduška, Česenek (87. Kosťun), Piršel, Brejcha, Pospíšil (60. Lupoměský). Trenér: Kačín.
Tomáš Kačín (trenér Lokomotivy): „Bude doplněno.“
FOTOGALERII z utkání najdete pod tímto ODKAZEM!

05. 05. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Skalice „B“ 4:1 (2:0)
Rezerva na jaře válí a s posilami z prvního týmu si poradila i s rezervou Skalice, když hattrickem zazářil Černý. Tomu se navíc povedl nebývalý kousek, když už v první minutě zařídil vedení 2:0 (!). Béčko si nakonec dokráčelo pro výhru 4:1 a bere zasloužené tři body.
Branky: 1., 1. a 75. Černý, 80. Tomášek – 48. Nevrlý.
Rozhodčí: Táborský – Lupšák, Kliment.
ŽK: Tomášek (LOKO ČL).
Diváci: 40.
LOKO ČL: Podešva – Fara, Vnuk st., V. Horáček (63. Blahout), Černý, Tomášek (80. L. Volejník), M. Horáček, Opočenský (46. Koštial), V. Volejník, Bukáček, Semerád (46. Česenek).

26. 04. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 – Nový Bor U13 2:3 (1:2)
Bojovali statečně, ale body nemají. Mladší žáci přivítali fotbalisty Nového Boru a proti soupeři si vedli slušně. Po celý zápas dokázali Českolipští držet krok, ale nakonec i přes dva zásahy Lukáše Zemana prohráli těsně 2:3.
Branky LOKO: 8. a 44. L. Zeman.
Rozhodčí: Kapoun.
Diváci: 10.
LOKO ČL: Valenta – L. Zeman, Rous, Piskor, Flíček, Staroba, Kovář, Roušar, Zikmund, Novák, Tokár.

Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože nejsou důležité.