Mladší přípravka U8/U9

Souhrn víkendu: Muži slaví výhry, začaly i přípravky

Obě mužské kategorie úvod sezony zatím zvládají. Po třech odehraných kolech mají na kontě dvě výhry, když si ty druhé připsaly na domácí půdě. Áčko zdolalo Hodkovice, naopak rezerva porazila Horní Polici. Do nové sezony vstoupili i ti nejmenší, tedy přípravky a také mladší žáci.
———————————————————————————————————————————————– Áčko
02. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa – Hodkovice 5:0 (2:0)
———————————————————————————————————————————————–
Svěřenci Tomáše Kačína byli ve třetím utkání sezony při chuti. Základní kámen vítězství položili už v první půli, kdy se prosadili Viktor Česenek a Václav Sedláček. Druhý jmenovaný byl jedním ze tří hráčů, kteří skórovali i ve druhé pětačtyřicetiminutovce a Lokomotiva tak mohla slavit výhru 5:0.
Branky: 36. a 85. Sedláček, 31. Česenek z penalty, 65. Lupoměský, 67. Plachý.
Rozhodčí: Balatka – Brož, Vacek.
ŽK: Zlatníček (Lokomotiva).
Diváci: 40.
LOKO ČL: Fišer – Kliment, Karas, Zlatníček, Beneš (70. Pavel Lebduška), Lupoměský, Sedláček, Česenek, Piršel, Pospíšil, Petr Lebduška (48. Plachý).
Tomáš Kačín (trenér Lokomotivy): „Jsem rád, že se nám podařilo navázat na bojovný výkon v Jablonném. Kluci hráli od začátku s vysokým nasazením a díky větší lehkosti v kombinaci i zakončení, jsme tentokrát dokázali proměnit více šancí a vyhrát tak vyšším rozdílem. Většinu času jsme měli míč na kopačkách a snažili se hrát aktivně směrem dopředu. Důležitá a podle mě, velmi dobrá, byla ale také hra bez balonu. Dařilo se nám míč získávat vysoko a i po ztrátě míče jsem viděl určité zlepšení. Pozitivní je také druhé čisté konto v řadě, kdy si soupeř vytvořil pouze několik střeleckých pozic z dálky a jen jednu nebo dvě větší příležitosti ve vápně. Věřím, že dokážeme v podobných výkonech i nadále pokračovat a ještě se zlepšovat.“

03. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Horní Police 1:0 (0:0)
Ubojované vítězství si připsala rezerva proti Horní Polici. Na domácí půdě se nenechala rozhodit ani nepříjemnou situací z patnácté minuty, kdy zraněného brankáře Tomáše Piskora musel vystřídat Václav Horáček. Náhradník Lokomotivy ovšem čisté konto udržel až do konce a jeho tým po gólu Dominika Plachého zvítězil 1:0.
Branka: 50. Plachý.
Rozhodčí: Kapoun – Poppr, Nguyen.
ČK: 62. Opočenský – 62. Kalina starší.
ŽK: Janďura, Olbrich – Sedláček, Pospíšil.
Diváci: 60.
LOKO ČL: Piskor (15. V. Horáček) – Pavel Lebduška, Tomášek, Opočenský, Koštial, Bukáček, Sedláček (73. Blahout), L. Volejník (46. V. Volejník), Černý, Zahrádka (62. Husák), Plachý (89. Denk).

Utkání Mimoň U15 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 bude dohráno v úterý 5. září.

02. 09. 2017 Cvikov U13 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 5:2 (2:1)
Vstup do nové sezony okresního přeboru nevyšel ideálně mladším žákům, kteří sice na půdě Cvikova bojovali a dvakrát skórovali, ale s početnějším soupeřem nakonec po boji padli.
Branky LOKO: 3. a 43. Bohatý.
Rozhodčí: Marek.
Diváci: 70.
LOKO ČL: Valenta – Flíček, Charvát, Piskor, Rous, Spilka, Bohatý, Staroba, Tesař, Zeman, Hruška, Koštial.

03. 09. 2017 Sedmihorky U11 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U11
Branky LOKO: Bude doplněno.
LOKO ČL: Bohatý, Charvát, Novák, Piták, Šmíd, Zikmund, Duda, Šváb.
Ohlasy trenérů: „Bude doplněno.“

03. 09. 2017 Sedmihorky U10 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U10
LOKO ČL: Babka – Danis, Entner, Hofmann, Macek, Melzer, Paulus, Rous, Salač, Stehlík.

03. 09. 2017 TJ Lokomotiva Česká Lípa U8 I. – TJ Lokomotiva Česká Lípa U8 II.
V prvním domácím utkání okresního přeboru mladších přípravek se Lokoťáci rozdělili na dvě skupiny a zahráli si téměř 60 minut čistého času. Po prázdninové pauze šlo především o rozehrání se před dalšími podzimními zápasy a zapojení co největšího počtu hráčů do hry.
LOKO ČL I.: Vyhnalík, Řičičář, Chadima, Sýkora, Danyi, R. Charvát, Milan Nefedov, Nepraš.
LOKO ČL II.: Charvát, Rada, Max Nefedov, Veličkov, Holub, Staněk, Zemanová, Hůlka, Trinh.
Trenéři: Nefedov, Nepraš, Kubišta, Bukáček.
Jan Kubišta (trenér Lokomotivy): „Utkání splnilo účel, který mělo. Všichni hráči si vyzkoušeli plné herní zatížení. K vidění byla spousta pěkných akcí, stejně jako prostor pro další zlepšování v trénincích a dalších zápasech.“