katu13

Souhrn víkendu: „A“ tým remizoval, starší žáci vítězně

O dalším víkendu se nepodařilo A týmu vstřelit gól a remizoval tak s týmem Bulovky 0:0. Hráči rezervního týmu byl o něco úspěšnější a po remíze 2:2 vybojovali další bod v penaltovém rozstřelu. Starší žáci U15 jedou na vítězné notě a v Hrádku nad Nisou vyhráli vysoko 8:1, když se střelcem dne stal Jan Lupšák s 5 brankami. První jarní kolo odehráli již i hráči mladší přípravky U9, po srdnatém boji prohráli s týmem Cvikova A.

———————————————————————————————————————————————–

3.4.2016, LOKO ČL A – Bulovka, 0:0 (0:0)

Po většinu zápasu se hrál vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách. U domácích nenastoupili z různých důvodů 3 hráči základní sestavy: Česenek, Starý, Tomášek a tak musel do utkání nastoupit i trenér Novák. Po vyrovnané první půli mohli jít domácí po přestávce do vedení, ale ve stoprocentní šanci neuspěl Nevrlý. V dalším průběhu bylo šancí poskrovnu, z jedné vážnější šance se neprosadili ani hosté a tak mohl v 85. minutě rozhodnout domácí kapitán Horáček. Po faulu v pokutovém území se kopala penalta, tu však bohužel neproměnil a tak zápas hraný na umělé trávě skončil nerozhodně 0:0.

• Rozhodčí: Klimt – Švec, Kutílek
  • Střelci:
  • Sestava: Podešva – Kliment, Novák, Horáček, Poláček – France, Brejcha, Spilka, Lupoměský, Beneš – Nevrlý

2.4.2016, LOKO ČL B – Zahrádky, 2:2 (5:3 p.)

• Střelci: Zahrádka, Čermý
  • Rozhodčí: German – Hrbáček, Vrba
  • Sestava: Piskor Tomáš  – Vnuk Radovan ml., Byrtek Franco, Šindelář Jiří, Čihák Petr – Denk Martin, Horáček Václav, Koštial Michal, Poláček Pavel – Zahrádka Josef, Ryl Daniel (Bukáček Milan, Žiška René, Vnuk Radovan st., Pelc Martin, Černý Patrik)

3.4.2016, Hrádek n.N. U15 – LOKO U15, 1:8 (0:3)

Trenér Jaroslav Albrecht: “ Před tímto zápasem jsme nastupovali poprvé v jarní části k utkání, jako mírný favorit. Úvod zápasu tomu však nenasvědčoval, neboť se domácí dostali do několika slibných šancí, u kterých se naštěstí pro nás vždy vystavili do ofsajdového postavení. Pokud by tyto možnosti využili, měl by zápas určitě jiný ráz. Jsem rád, že naše kluky úvod nepoznamenal a do poločasu vstřelili tři góly. Druhý poločas jsme soupeře, až na jedno gólové zaváhání, fotbalově přehrávali a nemalou měrou k tomu přispělo i pět vstřelených branek Jana Lupšáka.“

• Branky Lokomotivy: 18´ Lupšák Jan, 20´ Lupšák Jan, 28´ Procházka Dominik, 40´ Procházka Dominik, 43´ Lupšák Jan, 51´ Lupšák Jan, 56´ Nyamdava Ulis, 63´ Lupšák Jan
  • Rozhodčí: Jacik Ondřej
  • Sestava Lokomotivy: Kavenský – Lupoměský, Plůcha, Rus, Černý – Josífko, Procházka, Babic, Brejcha – Lupšák, Nyamdava (Urban, Novák, Kapral, Kubeš ) Trenéři: Kavenský, Albrecht

2.4.2016, Cvikov A – LOKO U9, prohra

Domácí tým byl po většinu utkání týmem, který měl více ze hry, hosté se snažili a bojovali, ale přes všechnu snahu se z výhry radovali domácí. Důležitější než výsledek je další herní praxe v růstu těchto malých fotbalistů.

• Střelci: Benedikt 4x, Doňar 3x, Bohatý