LOKO B - červen 2018

SOUHRN: Vítězný konec sezony pro muže! Žáci bojovali

Cíl posledního soutěžního víkendu? Rozloučit se s uplynulou sezonou výhrou. A oběma mužským kategoriím se to podařilo, když se první tým rozloučil vítězstvím 5:0 nad Rozstáním, zatímco rezerva předvedla parádní obrat ve Cvikově. Starší žáci pak sice nebodovali, ale na půdě Stráže pod Ralskem odehráli dobré utkání.
———————————————————————————————————————————————–
16. 06. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa – Rozstání 5:0 (2:0)
Když Lokotka brzy udeří, získá klid a dokázala to i v posledním utkání sezony proti Rozstání. Už od šesté minuty totiž vedla po trefě Česenka a zbytek zápasů si pohlídala, když přidala další čtyři branky a zvítězila jasně 5:0.
Branky: 76. a 82. Pospíšil, 6. Česenek, 36. M. Horáček, 88. Lupšák.
Rozhodčí: Smoleňák – Dvořák, Balatka.
Diváci: 20.
LOKO ČL: Podešva – V. Volejník, Karas, Kliment, Příhoda, M. Horáček, Česenek, Lupoměský (75. Bukáček), Lupšák, Kosťun, Pospíšil. Trenér: Kačín.

17.06. 2018 Cvikov „B“ – TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ 2:3 (2:0)
Vyrovnaný duel na půdě cvikovské rezervy odehrála ta z Lokomotivy až do závěru prvního poločasu, kdy domácí udeřili dvakrát v rychlém sledu. Českolipští se ale rozhodit nenechali a ve druhé půli snížil Souček, na kterého navázal dvěma góly Opočenský, čímž zajistil Lokomotivě vítězství 3:2.
Branky: 37. Hlaváč, 39. Vávra – 63. a 82. Opočenský, 60. Souček.
Rozhodčí: Poppr – Adam, Klimt.
ŽK: Tima, Třešňák (oba Cvikov).
Diváci: 90.
LOKO ČL: Podešva – Byrtek, Koštial, Vnuk st., V. Horáček (69. Novotný), Semerád, Nguyen (81. L. Volejník), M. Horáček, Opočenský (81. L. Bukáček), Souček, Petr Lebduška.
FOTOGALERII z utkání najdete pod tímto ODKAZEM!

16. 06. 2018 Stráž pod Ralskem U15 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 4:2 (1:0)
Starší žáci na půdě Stráže bojovali statečně a po přestávce drželi těsnou ztrátu. Domácí sice nakonec dohráli utkání do vítězného konce, ale Českolipští okořenili povedený výkon dvěma vstřelenými góly.
Branky LOKO: 40. Kubeš, 66. Svatoš.
Diváci: 25.
LOKO ČL: Polák – Lemberger, Kubeš, Roušar, Hošic, Štoček, Svatoš, Plhal, J. Zeman, Saidl, L. Zeman (Hippmann, Drunecký, Valenta, Kovář).

Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože nejsou důležité.