SONY DSC

Starší i mladší žáci vítězně

V prvním jarním kole se dařilo oběma týmům žáků a porazily rezervní týmy z Jablonce. Střelecky se o víkendu dařilo zejména Martinu Babicovi, jenž se trefil sedmkrát za mladší  a jedenkrát také starší žáky.


20.3.2016, LOKO U15 – FK Jablonec C U15, 5:4 (2:2)

Prvním jarním mistrovském zápase se starším žákům dařilo a po velikém boji zvítězili proti soupeři z Jablonce o jeden gól. Rozhodnutí přišlo až v samém závěru utkání, kdy se trefil Babic.

Trenér Jaroslav Albrecht: „První jarní mistrovský zápas jsme vyhráli, ale stál nás hodně sil a nervozity až do konce zápasu. Přestože byl soupeř fotbalovější kluci si vítězství vybojovali napadáním a hlavně v gólové produktivitě. Pokud v nadcházejícím zápase s Tanvaldskem, někteří kluci dokážou vyřešit herní situace rychleji, tak by jsme mohli opět uspět.“

  • Rozhodčí: Tykva – Zlatník, Horáček
  • Střelci: 20´ Nyamdava, 34´ Plůcha, 52´ Rus, 54´Lupšák, 68´Babic
  • Sestava: Kavenský – Lupoměský, Plůcha, Černý – Procházka, Rus, Kubeš, Novák, Lupšák – Babic, Nyamdava (Zeman, Urban, Kapral ) trenéři: Kavenský, Albrecht

 20.3.2016, LOKO U13 – FK Jablonec C U13, 9:7 (5:4)

Do prvníhoSG200592 utkání jarní sezony vstoupili hráči Lokomotivy v novém rozestavení 2-4-1. Taktika kterou svým svěřencům naordinoval trenér Jan Starý se ukázala nakonec jako vítězná. Avšak první okamžiky zápasu tomu vůbec nenasvědčovali. Hned v úvodu utkání domácí na UMT v  Novém Boru prohrávali a to po skrumáži před vlastním vápnem. Následovala přestřelka při níž se trefil třikrát Babic a jednou Valenta.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, a Babic s Valentou přidali ještě 5 gólů.Konečný výsledek 9:7 byl odrazem útočné hry obou týmů, takže žádný divák se nemohl nudit.
Trenér Jan Starý: „Oproti podzimu jsme udělali velký krok vpřed. Získali jsme nové hráče a začali se snažit hrát kombinační útočný styl hry. Veškerá píle hráčů v tréninku se jim teď vrací. A já doufám, že nepolevíme ani do dalších zápasů a budeme se nadále zlepšovat.“
  • Rozhodčí: Tykva
  • Střelci: Babic 7x, Valenta 2x
  • Sestava: Polák Jan – Novotný, Horňák Jakub – Svatoš,Valenta,Horňák Adam, Polák Miroslav – Babic (Zifčák, Kubeš, Zeman)

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp