SG200585

Starší žáci zdolali v přátelském utkání Kamenici

Sobotní odpoledne si starší žáci Lokomotivy zpestřili přípravným utkáním se stejně starým týmem z České Kamenice. S vedoucím celkem okresního přeboru starších žáků prohrávali, ale poté vývoj zápasu otočili a dokráčeli pro cenné vítězství 7:5.
———————————————————————————————————————————————–
Už po pěti minutách hry dokázali hosté potrestat špatnou koncovku českolipského celku a na umělé trávě v Novém Boru šli do vedení. Do konce první půle se ovšem prosadili postupně Rus, Lupšák i Nyamdava a Lokomotiva šla do kabin s vedením 3:1.
Druhý poločas už byl o něco divočejší a nabídl zajímavou přestřelku. Druhou polovinu zápasu ovládli poměrem 5:4 hosté z České Kamenice, ale ani tento malý triumf jim na bodový zisk nestačil. Českolipský tým dokázal utkání dotáhnout do vítězného konce a mohl slavit vítězství 7:5.
Lokomotiva Česká Lípa U15 – FK Česká Kamenice U15 7:6 (3:1)
———————————————————————————————————————————————–Branky Lokomotivy: Lupšák 2, Rus 2, Nyamdava, Plůcha, Babic.
Rozhodčí: Folk
Sestava Lokomotivy: Kavenský – France, Plůcha, Komárek – Procházka, Rus, Kubeš, Urban, Lupšák – Nyamdava, Babic (Jánský). Trenéři: Albrecht, Kavenský.
Jaroslav Albrecht (trenér Lokomotivy): „I přesto, že soupeř hraje okresní přebor, sneslo utkání měřítko krajské úrovně. Kluci předvedli spoustu pěkných akcí se sedmi vstřelenými góly a některé z nich byly opravdu výstavní. Mrzí mě pouze šest inkasovaných gólů a lehkovážný přístup všech hráčů od brankáře až po útočníky v obranné činnosti, na které musíme ještě hodně a hodně zapracovat, neboť soupeř docílil všech branek velmi lacino.“———————————————————————————————————————————————–