pěnčín

Tragické první poločasy zavinily porážky mužských týmů

———————————————————————————————————————————————–Vstup do soutěže Lokomotivě vůbec nevyšel. Svěřenci Radka Nováka prohráli na hřišti Pěnčína vysoko 1:5, zato „B“ tým nestačil v domácím utkání na Horní Libchavu, které podlehl 2:6. Oba týmy Lokomotivy doplatily na tragické první poločasy.————————————————————————–———————————————————————

———————————————————————————————————————————————–TJ Sokol Pěnčín – LOKO Česká Lípa 5:1 (4:0)———————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————–Branky: 12. Matějíček, 28. Matějíček, 33. Zdražil, 37. Mendlík, 62. Zdražil – 76. Lebduška. ŽK: Beneš, Vlk (oba LOKO). Rozhodčí: Poživil – Jirák, Šůma.———————————————————————————————————————————————–

———————————————————————————————————————————————–Sestavy:
Pěnčín: Semenský – Lhoták, Bárta, Mendlík, Žďárský (69. M. Škréta), Matějíček, Zdražil (64. Gábr), Janeček, Ja. Škréta, Kotrman, Šerpál (81. Jin. Škréta). Trenér: Radoslav Kotrman.———————————————————————————————————————————————–
———————————————————————————————————————————————–
LOKO: Podešva – Horáček, Vlk, Šindelář, Starý, Zlatníček, Beneš (56. France), Lebduška, Kliment, Tomášek, Spilka. Trenér: Radek Novák.———————————————————————————————————————————————–

Lokomotiva vstoupila do utkání velmi aktivně a během první desetiminutovky si vytvořila tři šance. Ani jedna ovšem nezamířila mezi tři tyče a do hry se dostal také Pěnčín, který Lokomotivu vyškolil z ofenzivy. Během pětadvaceti minut nastřílel čtyři branky a do kabin se šlo za jasného stavu.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale zbytečné ztráty a nepřesnosti v rozehrávce bránili českolipskému celku ke zdramatizování zápasu. V 62. minutě navíc vstřelil svou druhou branku domácí Zdražil a jeho tým už pouze kontroloval hru. Lokomotiva se přece jen dočkala odměny za snahu v podobě branky Petra Lebdušky, ale jediný gól na body nestačil.———————————————————————————————————————————————–
————————————————————————–———————————————————————
pěnčín loko
——————————————————————————————–

—————————————————
LOKO Česká Lípa „B“ – Horní Libchava 2:6 (2:5)
Branky: 34. Čihák, 36. Pelc – 3. Pospíšil, 8. Pospíšil, 10. Bilý, 17. Heinrich, 24. Vyšohlíd, 70. Pospíšil. ŽK: Vyšohlíd, Novák (oba H. Libchava). Rozhodčí: Špáta – Klimt, Marek. Diváci: 50.
Sestavy:
LOKO: Piskor – Pelc, Mokošín, Novotný, Koštial, Horáček, Čihák, Černý, Bukáček, Vnuk, Škaloud.
H. Libchava: Králíček – Erben, Heinrich, Hašek, Ondrúšek, Le (46. Phung), Tkačenko (46. Tichý), Pospíšil, Bilý (76. Podroužek), Vyšohlíd, Novák.
Pracovní povinnosti výrazně zkomplikovali přípravu „B“ týmu, což se projevilo hned v prvním utkání. Českolipský tým se hned na začátku utkání dopustil hrubých chyb, které celek z Horní Libchavy potrestal. Už po čtyřiadvaceti minutách vedl o pět branek, čímž utkání v podstatě rozhodl.
Lokomotiva sice ještě před koncem první půle snížila zásluhou Petra Čiháka a Martina Pelce na rozdíl tří branek, ale unavený tým se ve druhé půli na zvrat nezmohl. Dvacet minut před koncem navíc zkompletoval hattrick hostující Ondřej Pospíšil a domácí následně stvrdili své trápení neproměněnou penaltou.