logo_bar_kompl

Trenéři mládežnických týmů dokončili UEFA B licenci!

Trenérský štáb Lokomotivy dosáhl významného milníku. Mládežničtí trenéři Petr Florián, Jan Starý a Tomáš Kačín úspěšně dokončili trenérský kurs UEFA „B“ licence. Gratulujeme!
———————————————————————————————————————————————–
„Školení nám zabralo tři víkendy, ale stálo to za to. Školili nás výborní trenéři ze Slovanu Liberec nebo Varnsdorfu a od každého z nich jsem si vzal hodně užitečného,“ přiznal po úspěšném dokončení licence jeden z trenérů Petr Florián. Ten vede společně s druhým držitelem licence Janem Starým mladší žáky Lokomotivy a od jarní části nově vytvořenou starší přípravku.
———————————————————————————————————————————————–
Trenérskou B licenci dokončil také jeden z trenérů fotbalové školičky Tomáš Kačín. Všichni tři jmenovaní jsou držiteli UEFA „B“ trenérské licence, která se zaměřuje zejména na potřeby fotbalu mládeže v kategoriích přípravek, žáků a dorostu krajských a okresních soutěží a dále na potřeby ostatního amatérského fotbalu.
———————————————————————————————————————————————–
Při samotném školení se všichni trenéři zúčastnili praktických ukázek tréninků a nechyběla ani potřebná teorie. „Pro nás to je další krůček, abychom byli co nejlepšími trenéry pro naše kluky,“ řekl Petr Florián, který by měl společně se svými kolegy ve studiu pokračovat i nadále. Pro samotný klub je totiž vzdělání trenérů velmi důležité.
—————–——————————————————————–———————————————————-
„Vzdělání trenérů je jednou z priorit našeho klubu, protože chceme vybudovat tým s fungující a kvalitní mládeží, k čemuž potřebujeme kvalitní trenéry. Naše kouče budeme ve studiu podporovat i nadále a věříme, že se to projeví i na kvalitě našich tréninků a hráčů,“ doufá předseda Lokomotivy Jan Kubišta.———————————————————————————————————————————————–SG200685———————————————————————————————————————————————–SG200619———————————————————————————————————————————————–SG200617———————————————————————————————————————————————–
———————————————————————————————————————————————–

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp