20181202_132351

Turnaj LČL U9, 1.místo

O minulém víkendu, v neděli dne 2.12. 2018 se ve sportovní hale v České Lípě odehrál  další z řady fotbalových turnajů, tentokráte  pro kategorii mladších přípravek U9 uspořádaný oddílem fotbalu TJ Lokomotiva Česká Lípa. Výborně si vedlo domácí družstvo Lokomotivy U9 a líbivou hrou obsadilo první místo. Druzí skončili kluci z Rapidu Liberec A a bronzový pohár si z pěkného turnaje odváží nadějí hráči z Benešova. Turnaj odřídila dvojice oddílových p. Saidl p. Roušar. Nejlepším hráčem turnaje byl po zásluze odměněn Maksim Nefedov z domácího týmu.

Umístění na turnaji 

1. Lokomotiva Česká Lípa U9
2. SK VTJ Rapid Liberec A
3. MSK Benešov nad Ploučnicí
4. SK VTJ Rapid Liberec B
5. TJ Spartak Boletice nad Labem
6. Lokomotiva Česká Lípa U8

———————————————————————————————————————————————–

Sestava LČL U9: Hůlka – Nefedov, Danyi, Sahulka, Rada, Sýkora, trenéři Nefedov, Kubišta
Sestava LČL U8: Syrový – Petrýdes, Chadima, Nepraš Jakub, Nefedov Milan, Dvořák, trenéři Nepraš, Chadima

———————————————————————————————————————————————–

„Díky 6-ti týmům na turnaji se hrálo bez velkých prostojů, což velmi pomohlo. Kluci si turnaj i přes řadu absencí užili a starší ve finálovém zápase po zásluze zaslouženě porazili tým Rapidu Liberec A 4:1. Oplatili tak soupeři porážku ze základní skupiny, kde ve výborném zápase s Rapidem naopak prohráli. Každý hráč nechal na hřišti své maximum, což ve výsledku přineslo výborný kolektivní výkon. Pro mladší spoluhráče byl turnaj zejména o získávání zkušeností, neboť každý rok je ve fotbale strašně moc znát. „, zhodnotili turnaj trenéři Lokomotivy ČL.

———————————————————————————————————————————————–

‚“Tento turnaj byl druhý ze série 9 našich halových mládežnických turnajů v této sezóně. Již před týdnem, 25.11. tento projekt 18. ročníku odstartovali úplně ty nejmenší hráči z kategorie U7. Nejmladší hráči dokonce z kategorie U5. Kromě domácího družstva Lokomotivy ČL se zúčastnili také FK Ústí nad Labem, TJ Sokola Tišice, FC Slovanu Liberec a dvou týmu z Mělníka, kde nešlo o samotný výsledek, ale zejména o počet vstřelených branek a radost ze samotné hry. Tomu tak byl i přizpůsoben systém hry 3+0 a 1 na 1.“, zhodnotil miniturnaj kategorie U7 pořadatel Jaroslav Albrecht.
 

„Novinkou pro letošní ročník turnajů jsou nově pořízené  přenosné branky 5 x 2 m.  Turnaj tak přinesl kýžené očekávání v podobě hodně vstřelených gólů. Všechna zúčastněná družstva si fotbal náramně užila a odnesla i nějakou tu sladkost. První tři družstva zasloužené poháry a pěkné medaile. Na další, již třetí turnaj se mohou těšit mladší žáci a to již 13.ledna opět ve sportovní hale. Všechny novinky a turnaje by nebylo možné pořádat bez mnoha obětavých lidí kolem a díky podpoře ze strany Města Česká Lípa a Libereckého kraje, jenž tyto akce finančně podpořili.“, uzavřel své hodnocení Jaroslav Albrecht.  

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp