13210958_1300228156671482_1902308973_o

Lokomotiva uspořádala další Letní turnaj ŽIJEME HROU

11.6.2016, U7 – Letní turnaj „ŽIJEME HROU 2016“


Letos již podruhé se uskutečnil letní turnaj na hřišti Lokomotivy Česká Lípa pod záštitou programu „Žijeme hrou“. Turnaje, který pořádala Lokomotiva Česká Lípa pro hráče ročníku narození 2009 a mladší, se zúčastnilo celkem 6 týmů, mimo domácí týmy LČL U7 a LČL U6, také týmy FAPV Děčín, FK Česká Lípa, FC Mělník a Stružnice.
———————————————————————————————————————————————–
Formát turnaje byl oproti halovým turnajům pozměněn. Všechna mužstva se proti sobě utkala nejprve v soubojích tři na tři se šesti brankami a poté také 5:5 se zapojením brankařů na obou stranách.
———————————————————————————————————————————————–
Hlavní náplní turnaje byla fotbalová zábava pro hlavní aktéry a zároveň rozvoj jejich kreativity. Kluci si fotbalovou sobotu náležitě užili, u fotbalu 3:3 byl při ztrátě míče hozen ihned nový a tak se hrálo prakticky 6 minut v kuse. Při fotbalu 5:5 si zase hráči vyzkoušeli pravidla velkého fotbalu. Každý tým tak odehrál za 3,5 hodiny celkem 10 zápasů.
———————————————————————————————————————————————–
„Na turnaji si hráči nejen z fotbalové školičky opět vyzkoušeli více forem fotbalu, tentokrát 3:3 a 5:5. Nejdůležitější však bylo, že se kluci hrou bavili a zapojili do hry obrovskou  snahu. Navíc si prakticky všichni také vyzkoušeli brankářský post.“, zhodnotil turnaj trenér Lokomotivy Česká Lípa U6 Jan Kubišta.

  • Sestava LČL U7: Duda, Ulman, Rychtář, Holík, Musil, Šváb, trenér Tomáš Kačín
  • Sestava LČL U6: Nefedov, Horálek, Holeček, Kubišta, Velichkov, Sýkora, Hůlka, trenér Jan Kubišta

Výsledky se nehodnotily, branky nikdo nepočítal, přesto turnaj splnil svůj hlavní účel. Tedy především radost z fotbalu pro všechny přítomné bez tlaku na výsledek.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp