DSC_0252

U10: future, souhrn zápasů

Jablonné U11 – Lokomotiva ČL U10, prohra

Sestava: Kubišta – Russo, Rehák (1), Kašpar, Rančák (1), Hendrych (1), Erkhe, Milko, Petrýdes, Skládaný, Košek

Oproti předchozím zápasům zlepšený výkon ve všech řadách, stále je však znát, že se kluci učí, ale i přes prohry je důležité, že chtějí na sobě pracovat, zlepšovat se a nevzdávají to. Většinou nastupují oproti o rok starším soupeřům, jenž už hrají delší dobu, někteří pak hrají na nových postech. škoda spoustu nedotažených akcí, kdy jsme mohli vstřelit branku.

Lokomotiva ČL U10 – Bukovany U11, prohra

Sestava: Kubišta – Russo, Rehák, Kašpar, Laupy, Hendrych (1), Erkhe, Milko, Petrýdes, Skládaný

Zápas, který klukům příliš nesedl, velmi dobrý soupeř, který byl rychlejší, okamžitě napadal naší rozehrávku, ale na druhou stránku obrovská porce zkušeností, aby se kluci mohli zlepšovat. Věkocě byli kluci o rok až dva mladší, proto je důležité vidět individuální výkony a zlepšování se, skore není ten hlavní výsledek.

Mimoň U11 – Lokomotiva ČL U10, prohra

Sestava: Kubišta – Russo, Rehák, Kašpar, Košek, Erkhe, Petrýdes, Skládaný

Velmi dobrý soupeř, většinou starší nám dal velkou školu v zakončení a efektivitě hry. První poločas kluci končili zbytečně psychicky dole, ale druhé poločasu přidali, začali více napadat a soupeř to měl hned těžší.

Cvikov U11 – Lokomotiva ČL U10, prohra

Sestava: Kubišta – Babka, Kašpar, Erkhe, Petrýdes, Skládaný

Bohužel, pokud se hraje v týdnu je problém na venkovní zápasy zajistit dostatek hráčů, což bylo v tomto zápasem jasně dáno a nastoupili jsme pouze v 5 hráčích, Poté se velmi těžko hraje.

Skalice U11/U10 – Lokomotiva ČL U10, prohra

Sestava: Skládaný – Kubišta, Kašpar, Košek, Erkhe, Petrýdes, Skládaný, Halinár J. a V.

V prvním zápase, v nekompletní sestavě po prázdninách se kluci teprve rozkoukávali, ale celkově nepodali špaztný výkon, škoda mnoha individuálních chyb, které hbitý soupeř potrestal.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp