U13.jpg

U15, U13: souhrn prvních kol

Loko U15- SK Semily 1:13 (0:5)

Branka: Paulus

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Entner- Zikmund, Danis, Melzer, Staroba- Hřeben, Buldra  (Lát, Bauer, Pola, Jelínek Mir.), Trenér: Albrecht

Rozhodčí: Adam, Sirota, Horáček

První zápas v soutěži v pro všechny kluky na velké hřiště znamenala velkou zkušenost. Soupeř byl ve všech směrech lepším týmem a první protivník nám ukázal jakým směrem se bude sezóna a dle našich předpokladů vyvíjet. Do dalších dnů je potřená pevná vůle, bojovnost, poctivost a odhodlání.

Loko U13-SK Semily 0:14 (0:8)

Sestava: Pola- Entner,Melzer,Bauer, Babka, Danis, Rous, Buldra,Paulus, Trenér: Pola

Rozhodčí: Adam

Semily se ukázaly jako kvalitní družstvo nám chyběla potřebná bojovnost, hra 1:1, pohyb a houževnatost po vstřelení branky. Podali jsme špatný výkon a musíme se všichni do dalších zápasů poučit.

SK VTJ Rapid Liberec – Loko U15   15:0 (9:0)

Branka: x

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Entner- Jelínek Mir, Danis, Staroba, Pola- Hřeben, Buldra  (Lát, Bauer, Melzer.), Trenér: Albrecht

Rozhodčí: Jirák, Pochop, Tříska

Ve hře bylo spoustu nepřesností, pomalá hra, špatné obsazování hráčů. Chyběl pohyb bez míče, pozdní reakce na přepínání do defenzivních činností. Dobrá konfrontace, která nás fotbalově posune dál.   

SK VTJ Rapid Liberec – Loko U13   6:4 (3:1)

Branky: Chlouda 2, Babka, Danis 

Sestava: Paulus- Entner,Melzer,Bauer, Babka, Danis, Rous, Buldra, Pola, Chlouda, Trenér: Pola

Rozhodčí: Jirák

Proti Rapidu byla naše hra velmi odlišná než od prvního soutěžního zápasu se Semily. Zejména ve druhém poločase, kdy jsme na chvilku vedli 3:4. Na kluky bohužel dolehl pocit vítězství a prohráváme 6:4. Přesto na hřišti zanecháváme dobrý dojem. 

Loko U15- TJ Sokol Ruprechtice 0:11 (0:4)

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Danyi, Entner- Pola, Danis, Staroba, Jelínek Mir.- Hřeben, Buldra  (Lát, Bauer, Melzer)

Trenér: Albrecht

Rozhodčí: Ďörď, Adam, Paulus

Soupeř byl rozhodně hratelnější než družstvo v předchozím kole, bohužel naše nepřesnosti nás stojí spoustu sil.

Loko U13 – FC Slovan Liberec  3:15 (2:11)

Branky: Chlouda 2, Rous

Sestava: Pola- Entner,Melzer,Bauer, Babka, Danis, Rous, Buldra, Pola, Chlouda, Paulus, Trenér: Pola

Rozhodčí: Ďörď

Narazili jsme na dobře hrajícího soupeře výběru FC Slovanu Liberec, kvalita na hřišti byla v individualitě a týmové souhře. Nás těší poměření našich herních možností a tři vstřelené branky. 

Loko U15- TJ Sokol Doubí 3:11 (1:7)

Branka: Danis 2, Pola

Sestava: Jelínek Mil.- Paulus, Tesař, Staroba, Entner- Pola, Danis, Melzer, Jelínek Mir.- Hřeben, Buldra  (Lát,), Trenér: Albrecht

Rozhodčí: Bahník, Vrabec, Paulus

Po tomto zápase nám bude dlouho trvat než se ponaučíme z chyb pramenících z nepřesností . Chybí otočení hry, uvolnění od hráče, správný náběh , orientace v prostoru, rychlé rozhodování, které Sokol bohužel trestal. Nevěšet hlavy, pár dobrých věcí tam je….jdeme dál !

Loko U13 – TJ Sokol Doubí  5:2 (1:2)

Branky: Buldra 3, Pola 2

Sestava: Danis- Paulus,Melzer, Entner, Babka, Pola, Rous, Buldra, Trenér: Pola

Rozhodčí: Bahník

Musím všechny kluky pochválit, za pozitivní přístup a týmový výkon v tomto utkání. Který přinesl pěknou první výhru v této sezóně. Super jen více takových a ještě lepších fotbalových momentů.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp