IMG_20190825_114500

Dorost zpět na scéně! Začal výhrou nad Ruprechticemi

Neděle 25. srpna 2019 je významným  dnem pro celý klub, rodiče i fanoušky. Na fotbalové trávníky se totiž vrátil dorost Lokomotivy, který v prvním soutěžním utkání zdolal po velkém boji spojený celek Ruprechtic a Krásné Studánky v poměru 3:1.
——————————————————————————————————————
Domácí začali utkání bojovně, za což byli odměněni vedoucím góle Matěje Rusa ze třinácté minuty zápasu. Nekompromisní střela levačkou k zadní tyči slavila úspěchy, zatímco hosté neproměnili své rychlé ofenzivní výpady. Na domácí straně se po pěkné individuální akci neprosadil Zeman, což po trefě Kadeřábka ve 30. minutě znamenalo jediné – vyrovnání.
——————————————————————————————————————
Začátkem druhého poločasu byl soupeř trochu aktivnější, ale jenom díky domácím, kteří někdy až zbrklými odkopy přenechávali míč hostům. Oživení přišlo až v 75. minutě vytvořením rychlé akce domácích po levé straně se stříleným centrem za obranu, kde brankář hostů podcenil situaci a nechal míč pro volného Lukáše Zemana, který míč uklidil do sítě. Jeho gól byl nakonec vítězný, protože trefa Jana Lupšáka byla definitivní tečkou za skóre 3:1.
——————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————
Hodnocení trenéra Lukáše Piršela:
„Kluci si zasloužili tři body hlavně za bojovný a obětavý výkon. Vím, že nás čeká ještě hodně práce ,abychom se sehráli a hráli to, co chceme hrát. Zároveň věřím tomu, že se s tímto týmem se můžeme posouvat dál, jelikož každý hráč má potenciál v zápase i na tréninku, je koncentrovaný a připravený, porvat se o místo v základní jedenáctce.“
——————————————————————————————————————

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp