fotka TOP

V Zákupech se uskutečnil první turnaj „Žijeme hrou“

Dalším z turnajů, které náš oddíl pořádá, jsou halové turnaje pod záštitou „Žijeme hrou“. Jeden ze dvou halových turnajů se uskutečnil v neděli v Zákupech a za účasti předních klubů slavil úspěch.
———————————————————————————————————————————————–
Na turnaji se představilo celkem osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. V rámci jedné skupiny se každý s každým utkal celkem dvakrát. Jednou netradičně ve třech proti třem a podruhé se odehrál souboj jeden na jednoho. Netradiční bylo také hřiště, na němž bylo připraveno několik branek a i díky mantinelům se hrálo nepřetržitě dvanáct minut.
———————————————————————————————————————————————–
Nastřílené góly ovšem nikdy nepočítal, protože hlavním cílem tohoto turnaje je rozvíjení kreativity hráčů. Vysokému počtu gólů nahrával také velký prostor na hřišti. Vzhledem k tomu, že jde především o vnitřní motivaci začínajících fotbalistů, tak se konečné výsledky nehodnotily a na závěr byly za předvedené výkony oceněny všechny týmy.
———————————————————————————————————————————————–
Turnaje se kromě Lokomotivy zúčastnily týmy Jablonce, Mělníku i českolipského Arsenalu a dvojité zastoupení měl v Zákupech Nový Bor s Mladou Boleslaví. Slušnou konfrontaci ocenil i trenér Lokomotivy Tomáš Kačín.
———————————————————————————————————————————————–
„Kluci si poprvé vyzkoušeli hru proti jiným týmům a myslím si, že si to užili,“ těšilo českolipského kouče. Jeho hodnocení potvrzovalo hlavní cíl turnaje. „Snažili jsme se, aby kluci dali hodně gólů, měli dost prostoru pro hru a vlastní prožitek z ní. Turnaj podle mého splnil svůj účel.“
——————————————————————————————————————————————-
FOTOGRAFIE Z NEDĚLNÍHO TURNAJE:——————————————————————————————————————————————-
trojka——————————————————————————————————————————————-čtyřka——————————————————————————————————————————————-dvojka——————————————————————————————————————————————-jednička——————————————————————————————————————————————-

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp