SONY DSC

Vítězně jen starší žáci a mladší přípravka

O minulém víkendu se podařilo zvítězit jen starším žákům, kteří prodloužili sérii výher již na 5 utkání a mladší přípravce, která zvítězila na hřišti Nového Boru. Nedařilo se A týmu, jenž podlehl suverením Přepeřím a také B týmu, který i přes poločasové vedení 3:1 podlehl týmu z Oken 5:6.  Mladší žáci v kombinované sestavě a ani starší přípravka na své soupeře také nestačili.
———————————————————————————————————————————————–

17.4.2016, LOKO ČL A – Přepeře, 1:3 (0:3)

 •  Sestava: Podešva – Kliment, Horáček, Tomášek, – Starý (84. ČK), Zlatníček, Spilka, Česenek, Beneš, Spilka, Lupoměský – Nevrlý
 • ŽK: Beneš, Zlatníček, Starý (ČK)
 • Střelci: Zlatníček

Zápas rozhodli hosté již do poločasu, kdy se jim podařilo třikrát překonat obranu domácích. Domácí měli hned po poločase velmi dobré šance, které však neproměnili a tak se podařilo snížit až Zlatníčkovi na konečných 1:3.  V závěru byl ještě po zbytečném faulu na polovině soupeře po druhé žluté kartě vyloučen domácí Starý.
———————————————————————————————————————————————–

16.4.2016, LOKO ČL B – Okna, 5:6 (3:1)

 • Sestava: Horáček V. –  Denk, Vnuk, Blahout, Šindelář – Poláček, Čihák, Koštial, Zahrádka – Černý, Ryl (Heller, Bukáček, Pelc, Novotný
 • ŽK: Černý, Čihák
 • Střelci: Černý 2x, Poláček, Heller, Čihák

Do poločasu byli domácí lepším týmem a po zásluze se dostali do vedení 3:1. Po poločase se však i přes vedení 4:2 nepodařilo domácím dotáhnout zápas do vítězného konce a prodloužit tak vítěznou sérii. Hosté zabrali a nakonec se radovali z vítězství 5:6.
———————————————————————————————————————————————–

16.4. 2016, Pěnčín/Turnov U15 – LOKO U15, 3:9 (0:7)

 • Branky Lokomotivy: 1´ Lupšák Jan, 8´ Nyamdava Ulis,  14´ Lupšák Jan, 24´ Lupšák Jan (pen.), 26´ Lupoměský Petr, 28´ Lupšák Jan, 35´ Rus Matěj, 43´ Lupšák Jan, 44´Rus Matěj.
 • Rozhodčí: Hnětynka Jaroslav – Řezáč Jan
 • Sestava LČL: Kavenský- Černý, Plůcha, Rus, Komárek- Procházka, France, Nyamdava, Lupoměský -Lupšák, Urban (Novák, Kubeš, Ritschel, Babic ). Trenéři: Kavenský, Albrecht
„Od tohoto zápasu jsem očekával dobývání nedobytné  tvrze, což se naštěstí potvrdilo až druhý poločas, kdy bylo o osudu zápasu již rozhodnuto. Ve druhém poločase se nám v přemíře snahy vstřelit góly do přehuštěné obrany domácích, nedařilo obranné postavení a domácím se podařilo třikrát překonat naši obranu. Z minima šancí tak vytěžili maximum možného. Věřím, že  nás teď čekají sice těžší zápasy, ale s fotbalovějšími soupeři a vyšším nasazení.“ shrnul trenér Jaroslav Albrecht.

———————————————————————————————————————————————–

16.4. 2016, Pěnčín/Turnov U13 – LOKO U13, 8:5 (5:4)

 • Sestava: Polák – Kubeš, Ritschel – Shao, Valenta, Svatoš, Lupoměský – Babic (Plůcha)
 • Rozhodčí: Řezáč Jan
 • Střelci: 4x Babic, 1x Ritschel
„Do utkání, které se hrálo v Lomnici nad Popelkou jsme vstoupili velmi oslabení. Do hry se zapojilo více hráčů, kteří už měli jeden zápas za sebou a to se v celkovém výsledku také nakonec odrazilo.“ zhodnotil utkání trenér Jan Starý

———————————————————————————————————————————————–

17.4. 2016 Mimoň U11 – LOKO ČL U11,  prohra

 • Sestava: Skalník – Zifčák, Zeman – Valenta – Zhou, Piskor

„V neděli jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu soupeři, a hrát bez jediného hráče na střídání nás stálo velmi sil na to, aby jsme mohli vyhrát. V zápase si poprvé své brankářské umění vyzkoušel Tadeáš Skalník, ten vůbec nezklamal a naopak několikrát své spoluhráče podržel.“ zhodnotil utkání trenér Jan Starý.
———————————————————————————————————————————————–

16.4.2016, N. Bor U9 – LOKO ČL U9, výhra

 • Střelci: Benedikt 4x, Charvát 2x, Doňar 2x, Bohatý 2x

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp