LOKO

Vydřená výhra Lokomotivy a penaltový triumf béčka

Vydařený víkend za sebou mají také první dva týmy Lokomotivy. První tým dokázal přivézt důležité tři body ze hřiště Bulovky, zato B-tým získal v domácím utkání s Pertolticemi dva body za výhru po penaltách. Jak jednotlivé zápasy vypadaly?
———————————————————————————————————————————————–
Lokomotiva přijela na hřiště Bulovky s oslabeným kádrem, přesto od začátku diktovala tempo hry. Už v první půli si dokázali Českolipští vytvořit několik slibných příležitostí. Čtyřikrát se dokonce řítili v přečíslení na brankáře Zajíčka, ale ani jeden ze svých průniků nedokázali zakončit brankou. Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu.
Druhý poločas byl v podání Novákových svěřenců velmi podobný. Trápení v koncovce nakonec přerušil v 69. minutě Michal Třešňák a stejný hráč přidal uklidňující druhou branku o šest minut později. V závěru ještě upravil skóre Ladislav Kýček a na poslední minuty pustil na hřiště i svého trenéra Radka Nováka. Vinou únavy svých svěřenců se na plac dostal také asistent Miloslav Bukáček. Společně se svými svěřenci se tedy radoval z vítězství 3:0.
Jan Horáček (vedoucí mužstva): „Tři body jsou parádní, ale jít sedmkrát na brankáře a ani jednou neskórovat, to je moc velký přepych. V jiných zápasech bychom toho mohli litovat.“
Bulovka – Lokomotiva Česká Lípa 0:3 (0:0)
Branky: 69. a 75. Třešňák, 86. Kýček.
Rozhodčí: Jacik – Kyncl, Šůma.
ŽK: Lengál (Bulovka).
Diváci: 50.
Sestavy:
Bulovka: M. Zajíček – Lengál, Capulič (46. Tůma), Ryšavý (46. Židuliak), Franc, Potoč, Eimann, Votrubec, Němec, Hýbl (60. Puchmertl), O. Zajíček.
LOKO ČL: Podešva – Horáček, Vlk, Starý, Kliment, Zlatníček, Třešňák, Tomášek, Spilka, Koštial (85. Bukáček), Kýček (89. Novák).———————————————————————————————————————————————–Po dvou porážkách přivítal B-tým Lokomotivy Pertoltice a diváci na českolipském hřišti sledovali vyrovnaný souboj. Domácí tým se v porovnání s předešlými dvěma zápasy výrazně zlepšil a díky Patriku Černému a Miroslavu Horáčkovi dvakrát skóroval. Dvě branky ovšem vstřelil také soupeř a utkání skončilo remízou 2:2.
Bonusový bod si Lokomotiva připsala v penaltách, v nichž zvítězila 7:6.
Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Pertoltice 2:2 (1:1), penalty 7:6
Branky: 25. Černý, 65. M. Horáček – 35. Kvíz, 70. Mynařík.
Rozhodčí: Řezáč – Marek, Vrba.
ŽK: Tomášek – Škváro, Mynařík.