IMG_20150829_130348

Z mládežnických týmů bodovali pouze mladší žáci

Víkendové zápasy příliš nevyšly mládežnickým celkům Lokomotivy. I přes velkou snahu si přípravka a starší žáci připsali vysoké porážky. Body si připsali pouze mladší žáci, kteří zvítězili na hřišti Tanvaldska 8:4.
———————————————————————————————————————————————–
Zatímco minulý týden zavítal na hřiště Lokomotivy B-tým mladší přípravky Cvikova, tentokrát byli soupeřem svěřenců Sabiny Babicové hráči A-týmu. A průběh zápasu byl zcela opačný. V tomto to byli domácí hráči, kterým scházela přesnost v rozehrávce a větší štěstí v koncovce. Hostující tým naopak mířil přesně a oplatil Lokomotivě vysokou porážku.
LOKO ČL U9 – Cvikov „A“ U9 2:10
Branky LOKO: Novák, Doňar.
Sestava LOKO: Chaloupka – Piták, Novák, Doňar, Landovský, Šmíd, Bareš, Lehotský, Danyi.
Druhé utkání nové sezony čekalo mladší žáky na hřišti Tanvaldska. Českolipský celek už od začátku zápasu diktoval tempo hry a ve výbornou formu potvrdil Babic, který po šesti brankách v předešlém utkání nastřílel čtyři branky v prvních sedmadvaceti minutách. Domácí sice snížili na rozdíl dvou branek, ale třígólové vedení vrátil Lokomotivě Brejcha.
Začátek druhé půli ovšem svěřencům Jaroslava Albrechta a Jana Starého příliš nevyšel. Tanvaldsko dokázalo rychlými trefami stáhnout ztrátu na jediný gól, přesto se fotbalisté českolipského týmu nesložili. Ve zbývajícím průběhu zápasu ještě přidali tři branky a rozhodli o vítězství 8:4.
RSKM Tanvaldsko U13 – LOKO ČL U13 4:8 (2:5)
Branky LOKO: Babic 4, Brejcha 2, Piskor, Lupoměský.
Rozhodčí: Malena.
Sestava LOKO: Ritschel – Kubeš, Polák – L. Zeman, Babic, Svatoš – Piskor, Kubíček (Valenta, Novotný, Spilka, Najberk, Brejcha, Lupoměský). Trenéři: Albrecht, Starý.
Vstup do prvního venkovního utkání v nové sezoně nevyšlo naopak starším žákům. Na hřišti Tanvaldska sice začali dobře a drželi míč na svých kopačkách, přesto nedokázali proměnit vytvořené šance. Naopak Tanvaldsko trestalo chyby hostující obrany a nastřílelo tři branky. Inkasované góly Lokomotivu dost přibrzdilo a možná poznamenalo až do konce utkání.
Díky individuální akci Dominika Procházky sice Lokomotiva snížil, ale v dalším průběhu zápasu se trápila v ofenzivě. Albrechtovým svěřencům nevyšel ani vstup do druhého poločasu, na jehož začátku inkasovali dvě laciné branky a porážce bylo rozhodnuto. Starší žáci si tedy ze Zásady odvezli porážku 4:10.
Jaroslav Albrecht (hlavní trenér): „Kluci drželi míče zbytečně dlouho a lehce o ně přicházeli. Soupeř následně kontroval rychlým přechodem do naší otevřené obrany. Mrzí nás zejména dva velmi laciné góly na začátku druhé půle, které definitivně rozhodly o osudu zápasu. Čtyři vstřelené góly jsou ovšem odměnou za snahu našeho mladého týmu.“
RSKM Tanvaldsko U15 – LOKO ČL U15 10:4 (4:1)
Branky LOKO: 30. Procházka, 52. Ritschel, 65. Plůcha, 69. Babic.
Rozhodčí: Drobník – Malena, Šrajbr.
Sestava LOKO: Kavenský – Černý, Plůcha, Komárek – Lupoměský, Procházka, France, Brejcha – Novák, Ritschel (Babic, Kubeš). Trenéři: Albrecht, Kavenský.