cropped-logo-loko-cl-fotbal-2-os4m4lizjgawvzbwfks2xkgfpzqnrh4rt78wr544k4

Zima plná změn: áčko startuje jarní část!

Obměněné první mužstvo Lokomotivy vstoupí do jarní části I. A třídy, ve které se pokusí napravit nevydařený podzim a posunout se z posledního místa tabulky. Nejvýraznější změnou je návrat trenéra Radka Nováka, který vytvořil dvojici s Petrem Kabátem a výsledky v přípravě jsou pozitivním příslibem!

Naši fotbalisté přivítali řadu zajímavých posil, když mužstvo posílili Adam Dlouhý s Miroslavem Kapitánem z Arsenalu, strážský Michal Lorenc nebo Matěj Šešina z Nového Boru. Z hostování se pak vrátili Lukáš France a Petr Lebduška, tým navíc doplnil také navrátilec Václav Sedláček!

V mužstvu pro změnu skončili Jan Sysel s Tomášem Fantou. Zraněné koleno zřejmě nepustí do hry Tomáše Konečného, ale ž během jara by se ale měl po zranění vrátit Ondřej Pospíšil, jenž by měl posílit špatnou ofenzivu Lokotky.

Příchody:
Adam Dlouhý (Arsenal), Václav Sedláček (Jestřebí – hostování), Miroslav Kapitán (Arsenal – hostování), Michal Lorenc (Stráž pod Ralskem), Matěj Šešina (Nový Bor), Lukáš France (Stráž p. R. – NH), Petr Lebduška (Skalice – NH).
Odchody:
Jan Sysel, Tomáš Fanta.


A zdá se, že změny zafungovaly! Naše mužstvo v přípravě ani jednou neprohrálo, když zdolalo Dubici, Šluknov, Žandov, Jablonné a remizovalo s devatenáctkou Varnsdorfu. Pozitivní bylo také třídenní soustředění v Heřmanicích, kde jsme zdolali Doksy 2:1 a Kostomlaty porazili nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Do jarní části vstoupíme v sobotu 2. dubna od 16:30 na umělé trávě městského stadionu, kde přivítáme čtvrtou Bělou. Poslední domácí utkání odehrajeme 4. června proti Chrastavě, sezona nám pak skončí o týden později na hřišti Sokolu Pěnčín.

VÝSLEDKY PŘÍPRAVY:
Dubice 10:2, Šluknov 4:2, Žandov 4:1, Varnsdorf U19 4:4, Jablonné 7:1, Doksy 2:1, Kostomlaty 1:0.

„A“ TÝM PRO JARNÍ ČÁST SEZONY 2022:

Brankáři: Jiří Podešva, Tomáš Fišer, Jan Polák

Hráči do pole: Ondřej Kubeš, Roman Lupoměský, Josef Zeman, Tomáš Wilms (Příhoda), Vítek Valenta, Viktor Česenek, Miroslav Horáček, Petr Lebduška, Jan Lupšák, Jakub Hošic, Dominik Černý, Ondřej Pospíšil, Tomáš Konečný, Adam Dlouhý, Michal Lorenc, Matěj Šešina, Lukáš France, Václav Sedláček, Miroslav Kapitán, Petr Pavlovec.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp