WhatsApp Image 2024-01-11 at 17.37.34

Zimní příprava A-týmu odstartovala!

Ve středu 10. ledna se poprvé sešlo áčko Lokomotivy, které se společně s dorostenci bude připravovat na start jarní části sezony. Mužstvo pod vedením Tomáše Arnolda čeká nejen soustředění v Roudnici nad Labem, ale také herní příprava včetně krajského zimního turnaje pod hlavičkou FAČR.

K prvnímu tréninku na umělé trávě v České Lípě se sešla první část mužstva, které tak zahájí více než dvouměsíční přípravu na start jara. „Chceme se na jaro fyzicky dobře připravit a nic nepodcenit, abychom navázali na výsledkově povedený závěr podzimu a nadále se posouvali tabulkou výš,“ přiznává hlavní trenér Tomáš Arnold.

K dispozici má zatím kádr beze změn, to však neznamená, že k nim nemůže dojít. „Áčko doplní naši dorostenci, kterým chceme dát více prostoru. Zimní posily samozřejmě řešíme, máme čas do března,“ dodává trenér Lokomotivy.

Mužstvo čeká víkendové soustředění v Roudnici nad Labem, kde je v plánu jedno přípravné utkání. Na programu je také krajský Pohár FAČR, v jehož skupině C narazíme postupně na rezervu Arsenalu, Doksy, Lindavu a Nový Bor.

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp