Projekt partnerský klub

 


Partnerský klub – SK SLAVIA PRAHA

Projekt partnerských klubů má za cíl navázat na fungující systémy v okolních státech. Projekt plně zapadá do nastavené koncepce výchovy talentů v klubu a je také součástí rozšiřování a zkvalitňování skautingu, který je v mládežnickém věku velmi důležitý.

22.8.2019, SK Slavia Praha U8 – LČL U9

Základní myšlenkou celého projektu je především centralizace talentovaných hráčů do Sl

avie a partnerských klubů a vytvoření tak široké mládežnické základny. Vývoj jedince je silně individuální jak po fyzické, tak hlavně mentální stránce. Někteří hráči jsou na přechod do Slavie psychicky připraveni až v pozdějším věku, a proto je pro všechny strany důležité, aby se hráč rozvíjel v partnerském klubu a přechod do Slavie byl správně načasován.

Předpokladem a pilířem vzájemné spolupráce je vzájemná komunikace a spolupráce trenérů SK Slavia Praha s trenéry partnerských klubů za účelem společné metodiky rozvoje hráčů. K tomu pořádáme školení trenérů a také nabízíme trenérské stáže v našem klubu.

Prostředkem propojení hráčů jsou pravidelné turnaje mezi partnerskými kluby pod dohledem trenérů SK Slavia Praha. Nejtalentovanějším hráčům z partnerských klubů bude také umožněna pravidelná účast na trénincích SK Slavia Praha.

Pro všechny členy partnerských klubů je také možnost pravidelně podporovat naše A týmy mužů a žen během ligových zápasů. Ne všichni mladí hráči mohou naskočit do ligového fotbalu, tento projekt však chce pootevřít dveře nahoru, propojovat a motivovat.

Chceme být nejlepší, chceme být nejlepší spolu s vámi, chceme

pomoci vám, abyste na své úrovni byli nejsilnější. Vše podle našeho hesla: „Spolu jsme silnější!“