Úrazové pojištění

Český olympijský výbor uzavřel pro celé sportovní prostředí v ČR novou úrazovou pojistku s Pojišťovnou VZP, a.s., platnou od 1. 2. 2019.

úrazové pojištění

Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy i naše tělovýchovná jednota a každý její člen jsou při akcích pořádaných či organizovaných klubem (tréninky, zápasy, turnaje, náborové a propagační akce) úrazově pojištěni.

Toto pojištění se vztahuje i na dopravu na tyto akce, včetně doprovodu hráčů (třeba i rodičů), pokud byli k této činnosti delegováni klubem. Pojištění je platné i v zahraničí.

Více informací k tomuto úrazovému pojištění, včetně uzavřené pojistné smlouvy a postupu k nahlášení škodní události nalezete na webových stránkách ČUS.

V informačním letáku Úrazové pojištění členů sportovních spolků od 1.2.2019naleznete přehledně všechny potřebné informace.  Smlouva na Pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či cvičitele, uzavřená se společností Kooperativa, zůstává i nadále v platnosti.