P1090957

Mládeži se dařilo na jedničku, vyhráli žáci i přípravka

Povedený víkend za sebou mají mládežnické celky Lokomotivy. Přípravce se podařilo vstřelit sedm branek a zvítězit nad Dubou, naopak starší žáci zvítězili ve vyrovnaném utkání na hřišti Sedmihorek vysoko 9:6.
———————————————————————————————————————————————–
Malí svěřenci Sabiny Babicové dokázali navázat na povedený výkon proti Novému Boru a do utkání s Dubou vstoupili velmi dobře. Ve velkém tempu dokázali odehrát celé utkání, v němž nastříleli sedm branek a zvítězili. Mnohem důležitější než výsledek jsou ovšem nabrané zkušenosti.
Dubá U9 – Lokomotiva Česká Lípa U9 X:7
Branky LOKO: Piták 5, Chaloupka, Charvát.
Sestava Lokomotivy: Chaloupka – Piták, Charvát, Bareš, Landovský, Jantač, Lehotský, Danyi. Sopkuliak. Trenérka: Babicová.
Povedený výkon předvedli také starší žáci. Na hřišti Sedmihorek začali velmi aktivně, ale několik slibných akcí a standardních situací zužitkovat nedokázali. Po třinácti minutách sice vedli po dvou trefách Rusa, ale také vinou neproměněných šancí soupeř zdatně dotahoval ztrátu. Nedůraz v pokutovém území českolipského celku dokázali domácí trestat a pravidelně snižovat.
O výhře rozhodly až dvě trefy Dominika Procházky ze 68. a 70. minuty zápasu. Pro svěřence Jaroslava Albrechta se jednalo o velmi cenné tři body za výhru 9:6 a zejména cennou prověrku psychické odolnosti.
Jaroslav Albrecht (trenér LOKO ČL): „Děkujeme Sedmihorkám, že bojovaly až do poslední minuty zápasu. Dnes jsme se poučili, že pokud chceme bodovat s těžkými soupeři, tak musíme proměňovat šance a vyvarovat se chyb v obraně.“
FK Sedmihorky U15 – Lokomotiva Česká Lípa U15 6:9 (2:3)
Branky LOKO: 6. a 13. Rus, 34. Babic, 38. Ritschel, 42. Samko, 55., 60., 68. a 70. Procházka.
Rozhodčí: Dytrt – Maruška, Staněk.
Sestava Lokomotivy: Kavenský- Lupoměský, Plůcha, Černý- Samko, Procházka, Rus, Brejcha, Kubeš – Ritschel, Novák (Babic). Trenéři: Albrecht, Kavenský.