Starší žáci duben 2018 TOP

SOUHRN: Béčko slaví druhou výhru! Áčkaři i žáci padli

Druhé vítězství v řadě si na startu jara připsala rezerva, která tak nastartovala sérii vítězství, když uspěla na půdě Tuhaně. Drama se smutným koncem odehrál na úvod jara první tým, jenž doma padnul po boji s Jablonným. Starší žáci pro změnu nestačili jen těsně na Stráž pod Ralskem a výsledky starších přípravek (U11 a U10) proti Sedmihorkám nebudou zveřejněny, protože důležité je, že si oba týmy s chutí zastřílely a bavily se fotbalem.
———————————————————————————————————————————————–
31. 03. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa – Jablonné v Podještědí 3:5 (2:3)
Vstupní utkání jara nabídlo na hřišti Lokomotivy pořádné drama! Hostující Jablonné vedlo po necelé půlhodině už o tři branky, ale domácí díky gólu Příhody, vlastní brance Olbricha a trefě Klimenta dokázali po 55 minutách hry vyrovnat. Pouze jejich chyby však rozhodly o tom, že všechny body odjely s hostujícími hráči, o jejichž vítězství rozhodl dvěma góly v samotném závěru Zelený.
Branky: 36. Příhoda, 45.+2 Olbrich, 55. Kliment – 86. a 90.+6 Zelený, 17. Vajtr, 22. Opršal, 29. Čermák.
Rozhodčí: Frýda – Blaschke, Švajdler.
ŽK: Fišer, Karas, Příhoda – Knolle.
Diváci: 80.
LOKO ČL: Fišer – Kliment, Zlatníček, Karas, Příhoda, M. Horáček, Lebduška, Lupoměský (73. Tomášek), Česenek (34. Kosťun), Lupšák (65. Brejcha), Pospíšil. Trenér: Kačín.

01. 04. 2018 Tuhaň – TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ 3:4 (3:2)
Rezerva i ve druhém utkání jara ukázala, že to s vysokými ambicemi myslí vážně! Na půdě Tuhaně bleskově vedla po trefě Nguyena, ale domácí otočili na 3:1 a do přestávky snížil Tomášek. Českolipský celek se ale nevzdal a ve druhé polovině zápasu dvěma góly střídajícího Opočenského dokonal obrat, po němž se radoval z vítězství 4:3.
Branky: 20. Dufek, 30. Fleischmann, 39. Malarčík – 47. a 59. Opočenský, 3. Nguyen, 42. Tomášek.
Rozhodčí: Kapoun – Táborský, Böhme.
ŽK: Menčl, Fliegel, Petr – Fišer, Souček.
Diváci: 30.
LOKO ČL: Fišer – L. Bukáček (90. Novotný), Blahout (60. V. Horáček), Semerád, Nguyen, Souček, M. Bukáček (46. Opočenský), Lupšák (85. Jerie), Volejník, Vnuk, Tomášek. Trenér: Horáček.

31. 03. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 – Stráž pod Ralskem U15 0:2 (0:0)
První jarní utkání nezačalo pro starší přípravku vůbec špatně. Mladí Lokoťáci drželi proti soupeři bezbrankový stav až do 49. minuty, kdy udeřil hostující Svačina a na konečných 0:2 z pohledu domácího celku upravil pět minut před koncem Cereňuk.
Rozhodčí: Bláha.
Diváci: 25.
LOKO ČL: Polák – Hippmann, Kubeš, J. Zeman, Hošic, Staroba, Spilka, Valenta, L. Zeman, Svatoš, Flíček (Rous, Saidl, Piskor, Roušar, Kovář).

Výsledek utkání starších přípravek (U11 a U10) proti Sedmihorkám nejsou důležité, ale na FOTOGALERII z vydařeného fotbalového dopoledne se můžete podívat ZDE.