Loko B - Noviny červen 2018

SOUHRN: Parádní obrat áčka! Starší žáci vybojovali bod

Velmi vydařený víkend za sebou mají mužské celky Lokomotivy. První mužstvo si odvezlo zaslouženou výhru ze Starých Splavů, zatímco rezervní parta doma zdolala Skalici i díky nevídanému střeleckému příspěvku Patrika Černého.
———————————————————————————————————————————————–
09. 06. 2018 Kamenice – TJ Lokomotiva Česká Lípa 4:5 (3:1)
Drama s dobrým koncem odehráli áčkaři na půdě Kamenice. Do šaten odcházel tým Tomáše Kačína za ztráty dvou branek, ale ve druhé půli se nevzdal a do osudu utkání výrazně promluvilo vyloučení domácího hráče 83. minutě. Lokotka ve zbývajících minutách smazala ztrátu dvou branek a když minutu před koncem zkompletoval Ondřej Pospíšil hattrick, vybojovali Českolipští cenné vítězství 5:4!
Branky: 21. Vrána, 32. Štummer, 43. Serdel, 65. Kisty – 63., 84. a 89. Pospíšil, 24. Lupšák, 87. Kliment.
Rozhodčí: Kořínek – Adam, Hippmann.
ŽK: Serdel, Štummer, Friml – Fišer.
ČK: 83. Štummer (Kamenice).
Diváci: 68.
LOKO ČL: Fišer – Karas, Zlatníček, Kliment, Příhoda, M. Horáček, Česenek, Lupoměský, Petr Lebduška, Lupšák, Pospíšil, Bukáček, Semerád. Trenér: Kačín.
FOTOGALERII z utkání najdete pod tímto ODKAZEM!

10.06. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ – Noviny 1:2 (1:0)
Brzké vedení rezervě na body nestačilo. Českolipský celek na domácí půdě přivítal Noviny a po trefě Miroslava Horáčka rychle vedl, jenže hosté dokázali ve druhé půli dvěma góly otočit stav a béčko si z domácího hřiště nepřipsalo ani bod.
Branky: 14. M. Horáček – 55. a 88. z penalty Novák.
Rozhodčí: Martínek – Švec, Havel.
ŽK: Rajšner – Lundák, Říha, Novák.
Diváci: 80.
LOKO ČL: Fišer – V. Volejník, Bukáček, M. Horáček, Byrtek, Rajšner, Koštial, Vnuk ml. (84. Novotný), Vnuk st., V. Horáček (69. L. Volejník), Kosťun (44. Semerád).

10. 06. 2018 TJ Lokomotiva Česká Lípa U15 – Brniště/Velký Valtinov U15 3:3 (2:3), na penalty 1:2
Bojovný výkon a cenný bod za remízu vybojovali starší žáci, kteří přivítali společný výběr Brniště a Velkého Valtinova. O tři branky Českolipských se postarali tři různí střelci – J. Zeman, Svatoš a Kubeš.
Branky LOKO: 2. J. Zeman, 30. Svatoš, 59. Kubeš.
Rozhodčí: Chládek.
Diváci: 15.
LOKO ČL: Polák – Lemberger, Kubeš, Roušar, Hošic, Štoček, Svatoš, Plhal, J. Zeman, Saidl, L. Zeman (Hippmann, Drunecký, Valenta, Kovář).

07. 06. 2018 Nový Bor U13 – TJ Lokomotiva Česká Lípa U13 9:1 (4:0)
Mladší žáci zakončili svou sezonu nepříjemnou porážku v Novém Boru, kde inkasovali celkem devětkrát a ani po gólu Roušara z úvodu druhého poločasu nemohli pomýšlet na body.
Branka LOKO: 55. Roušar.
Rozhodčí: Folk.
Diváci: 30.
LOKO ČL: Valenta – L. Zeman, Flíček, Ďurech, Kovář, Tokár, Roušar, Rous, Zikmund, Danis, Paulus (Tesař, Staroba, Buldra, Flíček).

Výsledky utkání kategorií U7 až U11 nejsou zveřejněny, protože nejsou důležité.