kycan

„A“ slaví čtvrtou výhru v řadě. Tentokrát přejeli doposud neporažené Zákupy

V 6. minutě zahrozil zákupský Jakub Vinš nebezpečnou střelou, která však skončila vedle Podešvovy branky. Potom už iniciativu převzali domácí borci. Ve 20. měl po centru Spilky možnost skórovat Lebduška, míč si ale nezpracoval podle představ.

Ve 30. minutě už Lokomotiva udeřila. Vlk našel centrem na pravé straně Horáčka, jenž zatáhl míč k vápnu, nahrál podél gólmana Podešvy Zlatníčkovi a ten se do prázdné branky nemýlil 1:0.

V 60. a 63. se vydařilo trenérovi Radku Novákovi střídání, když poslal na hřiště Mečíře a Chynu. A oba byli u druhé branky. Klíma zprava centroval, Mečíř si naběhl na přední tyč, obehrál Jersona a posunul na Chynu, který uklidil míč do branky 2:0. V 85. minutě Spilka našel Horáčka, který si zběhl za obranu, přistrčil míč Chynovi, jenž zakončoval do prázdné branky 3:0.

• Branky: Chyna Radek, Zlatníček.
  • Rozhodčí: Vacek, ŽK: 2:0.
  • Diváků:40.
  • Loko Česká Lípa: Podešva – Šindelář, Vlk, Bukáček, Kýček, Horáček M., Lebduška, Beneš, Zlatníček, Spilka, Kliment (Mečíř, Chyna, Tomášek). Trenér: Radek Novák.