??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????D???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Ÿ?????????????????????????????????????????????????????????????????????

U9: domácí tým vybojoval bronz

V neděli dne 1.3.2010 se uskutečnil v Zákupech předposlední ze zimních halových turnajů pořádaný oddílem fotbalu TJ Lokomotivy Česká Lípa v rámci 19. ročníku. Turnaje se pod záštitou OFS Česká Lípa a za přispění Města Česká Lípa a Libereckého kraje  zúčastnilo 8 týmů. Ty se nejprve utkaly ve skupinách po 4 týmech, dle umístění se pak hrálo playoff. Domácí tým se v semifinále bohužel neprosadil proti houževnatému týmu Rapidu Liberec a na penalty nepostoupil do finále. V něm si po zásluze vítězství odvezli kluci z Benešova nad Ploučnicí. V souboji o třetí místo si domácí tým proti Uhelným skladům Praha rychle vypracoval dvoubrankový náskok, který však US dokázaly otočit. Nicméně se hraje až do posledních minut a další obrat se pro změnu podařil domácím a po zásluze si mohli užít 3.místo a nejlepšího hráče turnaje Jiřího Holuba.

Umístění výsledky ve Skupině A:

1         TJ Lokomotiva Česká Lípa U9 (Benešov 0:0, Doubí 4:0, Arsenal 3:0)
2         MSK Benešov nad Ploučnicí  (Doubí 3:1, Arsenal 3:0)
3         TJ Sokol Doubí (Arsenal 3:0)
4         FK Arsenal Česká Lípa

Umístění výsledky ve Skupině B:

1         SK Uhelné sklady Praha (Rapid LBC 2:0, Bukovany 5:0, Loko U8 1:0)
2         SK VTJ Rapid Liberec (Bukovany 1:2, Loko U8 2:0)
3         SK Družba Bukovany (Loko U8 1:2)
4         TJ Lokomotiva Česká Lípa U8

Výsledky o umístění 5-8. místo: 

Arsenal – Bukovany  1:2
Loko U8 – Doubí         0:2

Výsledky semifinálové:

Benešov – US Praha     2:1
Rapid LBC – Loko U9     1:1 (2:0 n.p.)

Utkání o 7. místo Arsenal –Loko U8  1:0
Utkání o 5. místo Bukovany – Doubí  2:0
Utkání o 3. místo US Praha – Loko U9  3:4
Utkání o 1. místo Benešov – Rapid LBC   2:0

Nejlepší brankař: Martin Malinský (MSK Benešov nad Ploučnicí )
Nejlepší střelec:  Václav Nič  (SK Uhelné sklady Praha) (9gólů)
Nejlepší hráč: Jiří Holub (TJ Lokomotiva Č.Lípa U9)

Rozhodčí: Saidl, Novák

Sestava Loko U9: Chadima-Holub (5), J. Halinár (4), Kašpar (1), Stýblo (1),V. Pondělík, Trenéři: Nepraš, Chadima
Sestava Loko U8: Skládaný- Kubišta, J.Nepraš, Petrýdes (1), Jankaukas, Štefan, Erke, Nefjodov (1), V. Halinár  Trenéři: Babka, Kubišta

Sdílet:

Facebook
Twitter
WhatsApp